دانلود کامل مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده

Published on Author galaxyfileLeave a comment

مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده

مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده
دسته بندی علوم انسانی
بازدید ها 12
فرمت فایل docx
حجم فایل 73 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 73

مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده

فروشنده فایل

کد کاربری 1113

کاربر

مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری

خلاصه ای از کار:

– اهمیت خانواده و تصمیم گیری ها آن

خانواده به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه اش در حیات انسان ها از دیرباز مورد توجه اندیشمندان بوده و با رویکرد های دینی، اخلاقی، فلسفی و حقوقی مورد مطالعه قرار گرفته است.

راجرز معتقد است که “خانواده نظامی نیمه بسته است که نقش ارتباطات داخلی را ایفا می کند و دارای اعضایی است که وضعیت ها و جایگاه های مختلفی در خانواده و اجتماع احراز کرده اند و با توجه به محتوای نقش ها، وضعیت ها، افکار و ارتباطات خویشاوندی، که مورد تأیید جامعه ای است که خانواده جزء لاینفک آن است، ایفای نقش می کند: (به نقل از سیف، 1368: 46).

…………………..

-کارکردهای اجتماعی خانواده

خانواده مهمترین کانون اجتماعی شدن فرد انسانی به حساب می آید و اولین مرکزی است که نقش های سنی،‌جنسی و رفتار و نقش های اجتماعی را برای افراد تعیین و مشخص می نماید از نظر جورج هربرت مید، مراحل مختلف فرایند اجتماعی شدن از طریق کنش متقابل با کسانی که در خانواده با فرد زندگی می کنند، شکل می گیرد. چارلز هورتن کولی نیز معتقد است که: خانواده مهم ترین نهادی است که در ساختن و پرداختن تصویر کودک و در پی ریزی و ویژگی های فردی و اجتماعی او تأثیر اساسی دارد (گلابی، 1375) از نظر بروس کوئن خانواده یکی از نهادهای اجتماعی نخستین است که کوئن خانواده یکی از نهادهای اجتماعی نخستین است که شالوده ی حیات اجتماعی محسوب می گردد و گذشته از وظیفه ی فرزندآوری و پرورش کودک و در نتیجه ی استمرار نسل ها و بقای نوع بشر، وظایف متعدد دیگری از قبیل فعالیت های اقتصادی، آموزش و پرورش و اجتماعی کردن فرد را نیز بر عهده دارد. همچنین خانواده به عنوان عامل واسطی است که قبل از ارتباط مستقیم فرد با گروه ها،‌سازمان ها و مؤسسات اجتماعی،‌نقش مهمی در انتقال هنجارهای اجتماعی و میراث های فرهنگی بر عهده دارد. با توجه به این که خانواده با نظام پایگاهی جامعه در ارتباط است، پایگاه اجتماعی فرد نیز تا حد زیادی متکی بر پایگاه اجتماعی خانواده خواهد بود. (کوئن، 1372، ص 127- 129)

…………………

– سیر تاریخی تصمیم گیری در خانواده های ایرانی

هر چند اطلاع دقیقی از سبک های تصمیم گیری و نحوه اجتماعی شدن فرزندان در خانواده ایرانی دوران قبل از اسلام و اوایل دوره اسلامی وجود ندارد ، اما به صور کلی ادعا می شود که روابط خانوادگی در میان اقشار بالا و مرفه جامعه ، با اقشار پائین جامعه متفاوت بود . اطلاعات کاملی در مورد چگونگی روابط خانوادگی بخصوص در میان اقشار متوسط و پائین تقریبا وجود ندارد . از دوره های میانه ایران نیز تنها می توان از کتب اخلاقی ( قابوس نامه و کیمیای سعادت) نکاتی را در مورد خانواده استخراج کرد . این کتابها حاوی دستورات اخلاقی وظایف زن وشوهر و والدین و فرزندان نسبت به یکدیگر است و در مجموع نمایشگر چگونگی ارتباط آرمانی اعضاء خانواده با یکدیگر می باشد . اطلاع نسبی که از خانواده ایرانی داریم به عصر قاجار برمی گردد .در این دوره روابط والدین با فرزندن بر اساس فاصله و دوری بود . نگرش حاکم در آن زمان ، کودک را موجود ویژه ای نمی دید، از نظر آنها تفاوت کودک با بزرگسال تنها در اندازه متفاوت اندامها و نیروی کمتر کودک خلاصه می شد. بنابراین جست و خیزهای کودکانه و بازیهای آنها، پدیده چندان مطلوبی نبود . حتی نوع لباس کودک نیز شبیه لباس بزرگسالان بود و تفاوتی را نشان نمی داد . رابطه فرزند و والدین بسیار محدود بود و تعداد سالهای زندگی جمعی آنها با هم بسیار کوتاه بود. مفاهیم کودکی و نوجوانی، مفاهیم خاص نبودند، رابطه والدین، فرزند بیش از هر چیز تکیه بر آموزش کودک به معنای ورود به زندگی شغلی داشت ( اعزازی، 1386: 37) .

……………….

– ساختار قدرت و خانواده

در جامعه شناسی مفهوم قدرت بسیار پیچیده است و در تمام واژگان مفاهیم جامعه شناختی هیچ مفهومی به اندازه قدرت، مساله ساز نیست با وجوداین قدرت در جامعه مساله كم اهمیتی نیست – قدرت از دیر باز موضوع فلسفه سیاسی بوده است ولی مانند بسیاری دیگر از مسائل سیاسی، فقط شامل دولت شهر نمی ود و خود جامعه را هم در بر می گیرد. قدرت پیامدهایی دارد كه در نگرش عمومی تراز نظریه سیاسی درك شود. بنابراین، در نهایت باید آن را فقط مانند یك مقوله جامعه شناختی بررسی كرد. پایه های اولیه و كانون نهایی قدرت را باید در اجتماع و جامعه جستجو……………….

………………

– انواع سبک های تصمیم گیری در خانواده

نحوه و شیوه های تصمیم گیری در خانواده را می توان در وجوه ترغیب، تحریک، اجبار و فعال کردن تعهد افراد دید (لوکس، 1370: 151). این وجوه را که می توان ضمانت اجرای یک عمل یا تصمیم محسوب کرد، ابزارهایی هستند که در رفتار دیگران تغییر ایجاد می کند. در واقع تصمیم گیری ها در خانواده می تواند هر یک از وجوه فوق الذکر را به خود گیرد. به این معنا که بر اساس ترغیب و مجاب سازی و یا بر مبنای اجبار و زور به مرحله اجرا درآید. بر این اساس است که می توان تصمیم گیری ها در خانواده را به اقتدارگرایانه، دموکراتیک و سهل گیر تقسیم بندی نمود. تصمیم گیری های دموکراتیک به مشارکت و حضور فعال اعضا در فرآیند اخذ تصمیم اشاره دارد و تصمیم گیری های اقتدارگرایانه به حاکمیت و محوریت یک فرد به عنوان رئیس یا ارشد در اخذ تصمیمات با کمترین توضیح دلیل اخذ آنها دلالت می کند. این روابط قدرت (دموکراتیک و اقتدارگرایانه) در تعاملات بین افراد خانواده را روابط دوسویه یا متقارن و یک سویه یا نامتقارن نیز نامیده اند. سبک تصمیم گیری سهل گیر هم تصمیمات آزاد از طرف همه اعضا را حاکم می کند. (تاورمینا، 1978: 433).

…………………..

– مشارکت فرزندان در فرایند تصمیم گیری خانواده

بچه‌ها معمولا از برخورد دیگران و نحوه رفتار بزرگ‌ترها، تصویری از خودشان ایجاد می‌كنند؛ تصویری كه مدت‌ها در ذهنشان باقی می‌ماند و باعث می‌شود سال‌های آینده بر اساس آن اقدام كنند. بنابراین اگر دیگران كودك را فردی قدرتمند و توانا ببینند، او هم همین نظر را درباره خودش خواهد داشت. بنابراین شرکت در تصمیم گیری ها می تواند در روند کارهای آینده وی هم تأثیر گذار باشد.

……………………

– درآمد خانواده و تصمیم گیری در خانواده

آنچه به راستی اقتصاد خانواده را منحصر به فرد می کند وجود ارتباطات درونی بین نقش های شغلی و خانوادگی است، یعنی رابطه ای که به طور معمول و در غیر از مباحث اقتصادی خانواده یافت نمی شود. درک این ارتباطات درونی را می توان شاه کلید سالم سازی اقتصاد خانواده دانست. نگرش سیستمی درک روشنی از تاثیر متقابل دو سیستم فرعی خانواده و اقتصاد را بریکدیگر و برمحیط ارائه می دهد. باید باور داشت که اقتصاد خانواده یک فعالیت جدی و رسمی است نه تفنن و سرگرمی. مطالعات زیادی نشان می دهد که تغییرات در سطح درآمدها و محیط اقتصادی به تغییرات در نقش ها در خانواده می انجامد (سیدین و همکاران[1]، 2004: 54 ؛ مک کنوچا و همکاران[2]، 1993: 43؛ ویلسون[3]، 1985: 22).

……………….

– اهمیت تحصیلات والدین در تصمیم گیری خانواده

اندیشه‌ی بشر همواره نعمتی گران قدر بوده است. این وجه افتراق با سایر موجودات سبب شده است، تا انسان در رهگذر تاریخ و در طول زمان به تکامل رهنمون شود. آدمی، از آغاز پا نهادن به این کره ی خاکی با مشاهده ی پدیده‌ها، مفاهیم و تصورات اولیه ای در ذهن خویش یافت، سپس در پی مفاهیم اسباب و علل پیدایش پدیده ها و رویدادها و تحولات، به تفکر و تجربه روی آورد و در هر مرحله گامی پیشتر فرا نهاد.

……………..

– جهانی شدن و تأثیر آن بر ساختار و روابط خانواده

به طور کلی جهانی شدن به معنی متراکم شدن جهان و انباشت آگاهی در دنیاست و در تفکر و عمل ، جهان به مثابه ی یک مکان واحد قلمداد می گردد که در آن جوامع ملی ، بویژه افراد ، مجبورند موجودیت خود را به عنوان بخشی از یک مجموعه بزرگتر بپذیرند. اگر چه این پدیده در حوزه ی اقتصاد مطرح شده، ولی همه ی نظام های اجتماعی، فرهنگی را دستخوش تغییر و تحول کرده است و این نظام ها نیز به نوبه ی خود جهانی شدن در حوزه ی اقتصاد را تقویت نموده اند.

…………………

-ارزش ها و رابطه ی آن ها با خانواده

ارزش ها اصول و اخلاقیاتی اند که در وجود هر شخص جای می گیرند و حتی زمان که کسی توجهی بدان ندارد، راهنمای اعمال و انتخاب های او قرار می گیرند . بنابراین ، ارزش ها در تضمین رفتار سازگار افراد با محیط ، بسیار قدرتمند تر از رویه ها ، قواعد ، قوانین و مقررات اند . ارش ها ، همیشه وجود دارند تاانسان ها بر مبنای آن ها به……………..

– طبقه اقتصادی و اجتماعی خانواده و تصمیم گیری در خانواده

واژه طبقه به معنای رسته‌ای از مردم، دسته یا صنف و مرتبه است و در برابر Classe در زبان فرانسه است كه خود از ریشه لاتین Classis گرفته شده است.

مفهوم طبقه در قرن 19 نخستین بار توسط “آدام اسمیت” مطرح شد اما اختلاف نظر بر سر تعریف طبقه اجتماعی وجود دارد. برخی تعاریف به اجمال اینگونه‌اند:

…………………

طبقه اجتماعی و اقتصادی و تصمیم گیری در خانواده

نتایج پژوهش های مختلف در مورد طبقه اجتماعی و اقتصادی خانواده ها بیانگر آن است که، تفاوت های زیادی بین آنها در مورد تصمیم گیری و نحوه آن وجود دارد. از تفاوت های عمده در حوزه خانواده وجود زمان ها، فضاهای……………

– شیوه های تربیتی در عصر جهانی شدن

با توجه به آن چه ذکر شد، مناسب ترین شیوه ی تربیتی خانواده شیوه آزادمنشانه است. اما نظر به شرایط حاکم بر تحولات جهانی،‌و از آن جا که روش تربیتی خانواده سهمی مهم در پرورش احساس مسئولیت در کودکان و نوجوانان و ایجاد ظرفیت لازم برای پذیرش و سازگاری با تحولات جهانی دارد، شیوه ی تربیتی مناسب عصر جهانی شدن ویژگی ها و نیازهای خاص خود را دارد که در این جا به نکاتی چند در زمینه ی روش های تربیتی مطلوب این فرایند و ایجاد مهارت های لازم در کودکان اشاره می شود.

……………………….

– نظریه های جامعه شناختی در مورد سبک های تصمیم گیری خانواده و اجتماعی شدن

با توجه به تنوع و تکثری که در حوزه نظریه های جامعه شناختی سبک های تصمیم گیری خانواده و اجتماعی شدن وجود دارد ، این نظریه ها در قالب سه دیدگاه کارکرد گرایی ، تعامل گرایی نمادی ، ترکیبی نوین ( گیدنز ، فوکو ، هابرماس ، بوردیو ) ارائه می شود .

الف دیدگاه کارکردگرایی

اجتماعی شدن یکی از موضوع های مورد علاقه دیدگاه کارکرد گرایی در جامعه شناسی می باشد . علاقه جامعه شناسان با رویکرد کارکرد گرایی به اجتماعی شدن از جهت حفظ نظم و نظام اجتماعی می باشد . دور کیم به عنوان یکی از پیشگامان این رویکرد به به موضوع درونی کردن اخلاق اجتماعی از طریق اجتماعی کردن و آموزش بسیار علاقمند بود . وی استدلال می کند که واقعیت های اجتماعی و بویژه قواعد اخلاقی تنها در صورت درونی شدن در وجدان فردی به راهنما و نظارت کننده موثر رفتار بشر تبدیل می شوند ( کوزر ، 1368: 200-196) .

………………….

میشل فوکو

فوکو در کتاب مراقبت و زندان ، نگاه انتقادی به کل روند اجتماعی کردن انسان ها از طرف اجتماع به خصوص نهاد تعلیم و تربیت دارد . از نگاه فوکو اجتماعی کردن ، ابزاری است جهت سلطه بیشتر بر انسانها و در این راستا نظام های اجتماعی از تمامی علوم جهت سلطه بیشتر کمک می گیرد ( به نقل از ریترز ، 557:1374) .

………………

منابع

ابراهیم زاده ، احمد، (1382):«موانع و راه های گسترش بینش علمی در دانش آموزان »، مجله ی پیوند ، شماره ی 293 ، انتشارات انجمن اولیا و مربیان .

احمدی ، سید احمد (1377):« روان شناسی جوانان و نوجوانان »، تهران ، نشر نخستین .

آراسته‌خو، محمد؛ نقد ونگرش بر فرهنگ اصطلاحات اجتماعی، علمی، تهران، چاپخش، چاپ اول 1381، 669 تتا 678.

………………..

…………………


جهت دیدن فایلهای بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید.
http://ofmasweblog.ofmas.ir/
http://cerodownload.cero.ir/
http://parsdanesh.sidonline.ir/
http://mefile.sellu.ir/
http://mefile.filenab.com/

مبانی نظری جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده – پوریا فایل
– ذخیره شده
مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده.
توضیحات: 59 صفحه فارسی (word) با منابع کامل. تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل
فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پروپوزال و پایان نامه. خلاصه ای از کار: –
اهمیت خانواده و تصمیم گیری ها آن. خانواده به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه اش در حیات انسان
ها از …
مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم …
– ذخیره شده
20 نوامبر 2017 … مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری خانواده
دسته: علوم انسانی بازدید: 56 بار فرمت فایل: docx حجم فایل: 73 کیلوبایت تعداد
صفحات فایل: 73 مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم
گیری خانواده 27,000 مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، …
مبانی-نظری-جهانی-شدن-و-تصمیم-گیری-خانواده – مدرن – فایل ناب
– ذخیره شده
بخش همکاران. ورود همکار تبلیغ کننده · ثبت نام همکار تبلیغ کننده. بلوک کد
اختصاصی. محصولاتی که دارای عبارت ‘مبانی-نظری-جهانی-شدن-و-تصمیم-گیری-خانواده
‘ هستند. مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری
خانواده · مبانی نظری اهمیت خانواده و تصمیم گیری های آن، جهانی شدن و تصمیم گیری
خانواده.
مبانی نظری وپیشینه تحقیق همبستگی خانواده | HIARTICLE
– ذخیره شده
توضیحات: فصل دوم تحقیق کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
ویژگی زندگی خانوادگی در این قرن، الگوی بسیار متنوع و جدید آن است؛ برای مثال،
اگر قبلاً خانواده های سه نسلی و هسته ای داشتیم، در حال حاضر در فرهنگ غرب خصوصاً با
خانواده های هسته ای …. مبانی نظری معنا ومفهوم تصمیم گیری،تصمیم گیری در سیاست
خارجی.
مبانی نظری وپیشینه تحقیق نهاد خانواده | HIARTICLE
– ذخیره شده
هر چند تمامی جامعه شناسان بر اهمیت خانواده در حیات اجتماعی تاکید دارند اما این مفهوم
هنوز از پر ابهام ترین مفاهیم است. «برگس … مبانی نظری مفهوم تقاضای نیروی کار،
تئوری های تقاضای عامل کار، تئوری های حاکم بر بازار کار زنان، فرصت ها و چالش
های جهانی شدن … مبانی نظری معنا ومفهوم تصمیم گیری،تصمیم گیری در سیاست
خارجی.
[PDF] دریافت فایل
– مشابه
23 ژانويه 1974 … تحول و نوسازي نظام آموزش و تربيت كشور: خانواده، مدرسه، …. گامي براي بهره گيري از
محتواي دين اسالم در پژوهش دينداري ….. جهاني شدن و فرهنگ. فلسفه فرج و فرهنگ
جهاني. بازشناسي و ارزيابي نظرات گوناگون و ارائه ديدگاه مختار در زمينه هاي پيش
گفته. جمع بندي. فرهنــگ را عبــارت دانســتيم از »مجموعه تافته و تنيده …
مبانی نظری استرس وحوادث محل کار | FILEZONE
– ذخیره شده
استرس و هزینه های آن 45 سترس و رابطه آن با حقوق ، مقاومت در برابر تغیر ، اشتباهات
در قضاوت و تصمیم گیری ، رضایت ، شکایت و جابجایی 48 استرس و عملکرد 50
استرس و نقش آزار و اذیت جنسیتی ، نظارت الکترونیکی ، فرهنگ و کار بیش از حد در
ایجاد آن 52 -1 استرسورهای نقش 55 1-1 تعارض نقش 56 تعارض نقش ، استرس و حوادث
59
مبانی ساختار سازمانی و تاثیر آی تی بر شکل گیری سازمان های …
– ذخیره شده
28 نوامبر 2017 … دانلود پایان نامه رشته مدیریت بررسی تاثیر آی تی بر شکل گیری سازمان های
اطلاعاتی و توسعه دانایی محور در فرآیند جهانی شدن چکیده: برای طراحی و پیاده سازی …
مقدمه: اطلاعات همانند خونی است كه در كالبد سازمان جریان می‌یابد و به آن حیات می‌بخشد،
اطلاعات می‌تواند فرایند تصمیم‌گیری را در مورد ساختار، تكنولوژی و …
[PDF] ﺗﺄﺛﻴﺮ رواﺑﻂ ﺧﺎﻧﻮادﮔﻲ ﺑﺮ ﺑﻬﺪاﺷﺖ رواﻧﻲ ﻓﺮزﻧﺪان در ﺷﻬﺮ ا – تحقیقات نظام سلامت
– ذخیره شده – مشابه
ﮔﻴﺮي ﺳﻬﻤﻴﻪ. اي ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻧﻤﻮﻧﻪ اﻧﺘﺨﺎب ﺷﺪﻧﺪ . ﺑﺮاي ﺳﻨﺠﺶ ﺳﻼﻣﺖ. رواﻧﻲ از ﭘﺮﺳﺶ. ﻧﺎﻣﻪ. 28. ﺳﺆاﻟﻲ ﺳﺎزﻣﺎن
ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﺟﻬﺎﻧﻲ. )88/0 = ﺿﺮﻳﺐ ﭘﺎﻳﺎﻳﻲ. ) و ﺑﺮاي ﺳﻨﺠﺶ رواﺑﻂ ﺧﺎﻧﻮادﮔﻲ از ﺷﺶ ﺷﺎﺧﺺ ….. اﻓﺮاد، ﻣﺘﻐﻴﺮﻫﺎي
ﻣﺸﺎرﻛﺖ در ﺗﺼﻤﻴﻢ. ﮔﻴﺮي، اﻋﺘﻤﺎد در رواﺑﻂ. ﺧﺎﻧﻮادﮔﻲ، اﻧﺴﺠﺎم ﺧﺎﻧﻮاده، ﺣﻤﺎﻳﺖ اﻗﺘﺼﺎدي ﺧﺎﻧﻮاده از ﻓﺮزﻧﺪان،.
ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻋﺎﻃﻔﻲ ﺧﺎ. ﻧﻮاده از ﻓﺮزﻧﺪان، ﻛﻨﺘﺮل و ﻧﻈﺎرت واﻟﺪﻳﻦ ﺑﺮ. ﻛﻨﺶ. ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪان و ﭘﺎﻳﮕﺎه اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ.
[PDF] ﭘﺬﻳﺮي ﻣﺮدم درآﻣﺪي ﺑﺮ ﻧﻘﺶِ دوﻟﺖ در ﻓﺮآﻳﻨﺪ ﻣﺸﺎرﻛﺖ
– ذخیره شده – مشابه
م ﻣﺸﺎرﻛﺖ و ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي آن، ﺑﻪ ﻧﻘﺶ. ﻫﺎي ﻛﻼن دوﻟﺖ، ﺑﺎ ﻧﻈﺮ ﺑﻪ ﺳـﻪ ﻛـﺎر. -. وﻳـﮋة. اﺻﻠﻲ آن در ﻓﺮﻫﻨﮓ،
اﻗﺘﺼﺎد و ﺳﻴﺎﺳﺖ، ﺑﭙﺮدازد . . 2. ﻣﻔﻬﻮم و ﭘﻴﺸﻴﻨﺔ ﻣﺸﺎرﻛﺖ. در ﻳﻚ ﺗﻌﺮﻳ. ﻒ راﻳﺞ، ﻣﺸﺎرﻛﺖ ﺑﻪ. ﻣﻌﻨﺎي ﺑﻬﺎ دادن ﺑﻪ
ﻧﻘﺶ و ﻧﻈﺮ ﻣﺮدم در ﺗﺼـﻤﻴﻢ. -. ﮔﻴﺮي. ﻫﺎي ﺳﻴﺎﺳﻲ و دﺳﺘﺮﺳﻲ آﻧﺎن ﺑﻪ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻗﺪرت اﺳﺖ . (. اوﻛﻠﻲ. -. ﻣﺎرﺳـﺪن،.
1370 :86(. ،. ﻧﻔﺲِ ﻛﻨﺶِ ﻣﺸﺎرﻛﺘﻲ ﺑﻪ ﻧﺤﻮ ﻋﺎم و. ﻣﺸﺎرﻛﺖ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺑﻪ ﻃﻮر ﺧﺎص، ﺑﻪ ﻣﺜﺎﺑ. ﺔ. رﻛﻦ ﺑﻨﻴﺎدي. ﻧﻈﺎم.
ﻫﺎي.
[PDF] ﺷﻨﺎﺳﯽ ﺧﺎﻧﻮاده و ﻓﺮزﻧﺪﻣﺪاري در ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﮔﻮﻧﻪ ﺑﺮرﺳﯽ ﺟﺎﻣ – توسعه اجتماعی
– ذخیره شده
31 آگوست 2016 … ﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ. ﺷﺪن و ﺗﻮﺳﻌﻪ. ي. ﺷﻬﺮﻧﺸﯿﻨﯽ را ﻣﯽ. ﺗﻮان ﻋﻮاﻣﻞ ﺑﻨﯿﺎدﯾﻨﯽ داﻧﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﮐﺪام ﺑﺼﻮرت ﻣﺴﺘﻘﻞ و
ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ. ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ. ي. آﻧﻬﺎ در ﮐﻨﺎر ﻫﻢ زﻣﯿﻨﻪ. ي. ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺧﺎﻧﻮاده. ي. ﺷﻬﺮي اﻣﺮوز را ﻓﺮاﻫﻢ ﮐﺮده. اﻧﺪ و. ﻫﻤ …. ﺛﯿﺮ
ﻓﺮزﻧﺪان در ﺗﺼﻤﯿﻢ. ﮔﯿﺮي. ﻫﺎي ﺧﺎﻧﻮاده. (ﺧﺮد،. ﻣﯿﺎﻧﻪ. و. ﮐﻼن) . -. ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﻪ. ﺗي. ﺄ. ﺛﯿﺮ ﺟﻨﺴﯿﺖ ﻓﺮزﻧﺪان ﺑﺮ
رواﺑﻂ ﺧﺎﻧﻮاده. -. ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﻪ. ي. ﺳﺎﺧﺖ ﻗﺪرت در ﺧﺎﻧﻮاده و ﻓﺮزﻧﺪﻣﺪاري ﻧﻤﺎدﯾﻦ.
جهانی شدن، سبک تصمیم گیری خانواده، سبک های دلبستگی، تغییر …
– ذخیره شده
11 ا کتبر 2017 … پیشینه پژوهش جهانی شدن، سبک تصمیم گیری خانواده، سبک های دلبستگی، تغییر
قدرت در خانواده · اکتبر 11, 2017 … وی با مشاهده نقش و جایگاه فرزند در خانواده های
تهرانی به این نتیجه رسیده که سمت و سوی روابط و سلسله مراتب خانواده متحول شده و
فرزندان در چشم والدین اعتبار ، ارزش و اهمیت بیشتری پیدا کرده اند .
[PDF] گذاری در اوراق بهادار گذاران بر تصمیم سرمایه بررسی تأثیر سواد مالی …
– ذخیره شده – مشابه
گیری سرمایه. گذاری در ایران، تأثیر دارند. همچنین،. بین. سطح سواد مالی و عوامل مؤثر
بر تصمیم سرمایه. گذاری. ،. رابطه مثبت معنادار وجود دارد، ولی این رابطه بسیار ….
گذاران، چه عواملی بر تصمیم. های سرمایه. گذاری آنان مؤثر هستند؟ و نقش. سواد مالی
سرمایه. گذاران در تصمیم. های سرماه. گذاری آنان چگونه است؟ -2. مبانی نظری. و مروری بر

[PDF] اﺳﺎﻣﻲ ﻧﻮﻳﺴﻨﺪﮔﺎن ﻋﻨﻮان ﻓﺎرﺳﻲ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻧﻮﻳﺴﻨﺪه ﻣﺴﺌﻮل رد
– ذخیره شده
اﻛﺒﺮﭘﻮر ﻣﺮﻳﻢ. ﺑﻮﻣﻲ ﺳﺎزي اﻣﻨﻴﺖ ﻏﺬاﻳﻲ، آري ﻳﺎ ﺧﻴﺮ؟! ﻣﺮﻳﻢ اﻛﺒﺮﭘﻮر، ﻋﺒﺪاﻟﻤﺠﻴﺪ ﻣﻬﺪوي داﻣﻐﺎﻧﻲ، ﻫﺎدي وﻳﺴﻲ،.
ﻣﺤﻤﺪرﺿﺎ ﻧﻈﺮي. 30. اﻛﺒﺮي اﻓﺮوزي رﻗﻴﻪ. ﻓﺮﺻﺖ ﻫﺎ و ﻇﺮﻓﻴﺖ ﻫﺎي اﻗﺘﺼﺎدي ﺧﺎﻧﻮاده ﻫﺎ ﺑﺮاي ﺷﻜﻞ ﮔﻴﺮي
اﻗﺘﺼﺎد ﻣﻘﺎوﻣﺘﻲ. ﻋﻠﻲ اﺳﻤﺎﻋﻴﻠﻲ … ﺟﻬﺎﻧﻲ ﺷﺪن و ﭼﺎﻟﺶ ﻫﺎي ﭘﻴﺶ روي ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ اﻳﺮان( ﺑﺎ ﺗﺄﻛﻴﺪ ﺑﺮ روﺳﺘﺎﻫﺎي
اﻳﺮان) …. ﺗﺒﻴﻴﻦ ﻓﺮآﻳﻨﺪ ﻧﻔﻮذ در ﻣﺮاﻛﺰ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﮔﻴﺮ و ﺗﺼﻤﻴﻢ ﺳﺎز در ﻧﮕﺎه و ﻛﻼم ﺣﻀﺮت اﻣﺎم ﺧﺎﻣﻨﻪ اي (ﻣﺪﻇﻠﻪ
اﻟﻌﺎﻟﻲ).
آشنایی با فرآیند تصمیم گیری و انواع مدل های تصمیم گیری – مرجع …
– ذخیره شده
۳-عوامل اجتماعی: موافقت دیگران بخصوص کسانی که تصمیم به نوعی بر آنان تاثیر
می گذارد، از مسائل مهم تصمیمگیری است. توجه به این عوامل از مقاومت دیگران در برابر
تصمیم می کاهد. ۴-عوامل فرهنگی: محیط دارای لایه های فرهنگی متعددی است که به نام
فرهنگ منطقه، فرهنگ کشور و فرهنگ جهانی خوانده می شود. همچنین فرهنگ خود سازمان نیز

[PDF] دﮐﺘﺮي رﺳﺎﻟﻪ : ﻋﻨﻮان ﮔﯿﺮي ﻣﺸﺎرﮐﺘﯽ و ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺳﺎﺧﺘﺎري – ﻫﺎي
– مشابه
3. ﭼﮑﯿﺪه. ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻫﻤﯿﺖ ﺧﻮدﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ دﯾﺎﺑﺖ. ،. ﻫﺪف ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ. ﺗﻌﯿﯿﻦ. ﮐﻨﻨﺪه. ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ.
-. ﺳﺎﺧﺘﺎري. و ﺗﺼﻤﯿﻢ. ﮔﯿـﺮي. ﻣﺸﺎرﮐﺘﯽ ﺑﺎ ﻧﻘﺶ ﺗﻌﺪﯾﻞ. ﮐﻨﻨﺪة ﻧﻈﺎم ﺑﺎورﻫﺎي ﺑﯿﻤﺎر ﺑﺮﺧﻮد. ﻣﺪﯾﺮﯾﺘ. ﯽ. دﯾﺎﺑـﺖ. ﺑـﻮد
…. ﻣﻘﯿﺎس ﺣﻤﺎﯾﺖ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ از ﺟﺎﻧﺐ اﻋﻀﺎي ﺧﺎﻧﻮاده. 114. 3-3 -3 -6-. ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ اﻃﻼﻋﺎت ﺟﻤﻌﯿﺖ. ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ،
وﺿﻌﯿﺖ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. -. اﻗﺘﺼﺎدي و ﺧﺼﻮﺻﯿﺎت ﺑﯿﻤﺎري. 115. 3-3-4-. ﻣﻘﯿﺎس ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﯿ. ﺮي ﻣﺸﺎرﮐﺘﯽ. 116.
[PDF] علل افزايش سن ازدواج دختران – مطالعات جامعه شناختی
– ذخیره شده
تحلیل اسنادی،. رویکردهای نظری درباره. خانواده و نیز پژوهش. های موجود مطالعه شده، ابعاد
اصلی. دگرگونی خانواده در ایران شناسایی و شاخص. هایی برای سنجش آن پیشنهاد شده
…… کنند، میزان خانواده. هایی که مراسم خواستگاری. برگزار می. کنند، میزان تصمیم.
گیری مشارکتی در خانه، میزان اظهارنظر پدر و. مادر در امور فرزندان پس از ازدواج، میزان
خان.
سیاست تصمیم گیری رهبران ایران | دانلودها
– ذخیره شده
14 نوامبر 2017 … نظریه پردازان تصمیم گیری به فرایندهای داخلی یک کشور، و به ویژه افراد تصمیم
گیرنده، توجه دارند. به عبارت دیگر، برای آنکه سیاست خارجی کشورها را بررسی کنیم
باید از منظر کسانی که تصمیم می گیرند وگروه هایی که در قالبهای سازمانی و
بوروکراتیک عمل می کنند، به بحث و بررسی بپردازیم. شاید بتوان ادعا کرد …
[PDF] تفاوت های نسلی ارزش ازدواج – فصلنامه علمی- پژوهشی مطالعات راهبردی زنان
– ذخیره شده
اهمیت دارد؟ آیا نسل های جوان نسبت به نسل های مسن تر ارزش کمتری برای ازدواج قائل اند
؟ میدان مطالعه ی این تحقیق شهر قدیم هشتگرد از شهر های استان البرز است. در دو دهه ی.
اخیر، این شهر شاهد …. مبانی و چارچوب نظری پژوهش. یكی از مهم ترین … اعضای خانواده –
مانند تصمیم گیری در مورد تشکیل خانواده و ازدواج – را اتخاذ می کند. نظریه ی دیگری
که …
[PDF] ؛ ﮔﻴﺮي ﻣﺬﻫﺒﻲ ﺑﺎ ﺑﻬﺪاﺷﺖ رواﻧﻲ ﺧﺎﻧﻮاده ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﺑﻴﻦ
– ذخیره شده – مشابه
24 آوريل 2010 … ﺧﺎﻧﻮاده. ﻫﺎي ﺳﺎﻛﻦ ﺷﻬﺮ ﺷﻴﺮاز. اﺳﻼم آﻗﺎﭘﻮر. *. ﻋﻠﻲ ﺣﺎﺗﻤﻲ. **. ﭼﻜﻴﺪه. ﻫﺪف. : ﻫﺪف اﺻﻠﻲ اﻳﻦ. ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺑﺮرﺳﻲ
راﺑﻄﻪ ﺟﻬﺖ. ﮔﻴﺮي ﻣﺬﻫﺒﻲ ﺑﺎ ﺑﻬﺪاﺷﺖ رواﻧﻲ ﺧﺎﻧﻮاده. در. ﻣﻴﺎن ﺧﺎﻧﻮاده. ﻫﺎي ﺳﺎﻛﻦ ﺷﻬﺮ ﺷﻴﺮاز ﻣﻲ. ﺑﺎﺷﺪ …. ﺛﻤﺮ.
ﺑﺎﺷﺪ و ﻗﺎدر. ﺑﻪ ﺗﺼﻤﻴﻢ. ﮔﻴﺮي و. ﻣﺸﺎرﻛﺖ. ﺟﻤﻌﻲ ﺑﺎﺷﺪ. ﺑﺮ. اﻳﻦ اﺳﺎس ﺳﻼﻣﺖ رواﻧﻲ ﻣﺒﻨﺎي رﻓﺎه و. ﺳﻼﻣﺘﻲ ﺑﺮاي
اﻓﺮاد. و. ﺟﺎﻣﻌـﻪ اﺳـﺖ. (World Health Organization, 2004) . روى. (Roy).
[PDF] مباني روش‌شناختي پژوهش اسنادي در علوم اجتماعي
– مشابه
تأثیرات مدرن شــدن بر تغییرات خانواده ایرانی، به عنوان مــورد مطالعاتی و به منزله …
پژوهش های امیل دورکیم. و رابرت مرتن نمونه بارزی از بررسی های با برد متوسط است. 3(
در پژوهش هــای با برد کالن، محقق در اوج نظری قرار گرفته و به مباحث عمده. و روندهای …
شــیوه های نمونه گیری، نوع مواجهه و تعامل بــا داده ها و تحلیل آنها با توجه به پارادایم.
[PDF] بازنمایی خانواده ایرانی از منظر روابط جنسیتی و نسلی در آگهی های تلویز
– ذخیره شده
4 مه 2015 … و آیا »مدیریت خانواده« و »مرجع تصمیم گیری. خانواده« در روایت های تبلیغات
تلویزیونی، مدیریتی مشارکتی است یا انحصاری و متمرکز؟ مبانی نظری. جایگاه
خانواده در نظام فرهنگی و اجتماعی. « نقش برجسته ای بر عهده5خانواده نهادی است که در
فرایند »فرهنگ پذیری« و »اجتماعی شدن. دارد و بخش مهمی از هویت و شخصیت اعضا …
دانشکده روابط بین الملل – دکتر منصور رحمانی
– ذخیره شده
مهارت های ارتباطی. شیوه های موثر تصمیم گیری و حل اختلافات. شیوه های حل مسئله و
تصمیم گیری (Problem Solving and Decision Making). اتحادیه اروپا. سازمان های
بین المللی … “مبانی نظری دیپلماسی عمومی”، مرکز مطالعات جهانی شدن. … “دیپلماسی
عمومی کاربردی” مختص سازمان زنان و امور خانواده ریاست جمهوری، دانشکده روابط بین
الملل.
نخستین نشست اندیشه های راهبردی با موضوع الگوی اسلامی – ایرانی …
– ذخیره شده – مشابه
1 دسامبر 2010 … ایشان با تأکید بر تداوم نشستهای اندیشه های راهبردی، یکی از اهداف اصلی برگزاری
این سلسله نشست ها را درگیر شدن متفکران و اندیشه ورزان با مسائل اساسی و …. این
استاد دانشگاه افزایش خلاقیت، مهارت حل مسأله، مهارت تصمیم گیری و نقادی را از جمله
مهارتهای بنیادین پیشرفت برشمرد و گفت: شاخصهای کنونی که معیار …
[PDF] متن کامل (PDF)
– ذخیره شده – مشابه
ﺧﺎﻧﻮاده را ﻧﺸﺎن ﻣﻲ دﻫﺪ. اﮔﺮ. در ﺳﺎل ﻫﺎي. 1962. ﺗﻨﻬﺎ. 33. % از ﻣﺎدران ﺧﺎﻧﻮاده ﺑﺎ ﻋﻘﻴﺪه. « ﻣﻬﻢ ﺗﺮﻳﻦ ﺗﺼﻤﻴﻢ
ﮔﻴﺮي ﻫﺎ در ﻣﻮرد. زﻧﺪﮔﻲ از ﺟﺎﻧﺐ ﺷﻮﻫﺮ اﺗﺨﺎذ ﻣﻲ ﺷﻮد. » ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺑﻮدﻧﺪ، درﺻﺪ ﻣﺨﺎﻟﻔﻴﻦ در ﺳﺎل. 1980 ….
ﺗﺤﻘﻴﻘﺎﺗﻲ ﻛﻪ ﻋﻤﺪﺗﺎً ﭘﻴﺮاﻣﻮن ﭘﺎﻳﮕﺎه اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ زن و ﺧﺎﻧﻮاده در ﻏﺮب اﻧ. ﺠﺎم ﺷﺪه، ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﺳﺎل ﻫﺎي. ﺑﻌﺪ از ﺳﺎل.
1950. (ﺑﻌﺪ از ﺟﻨﮓ ﺟﻬﺎﻧﻲ دوم) ﻣﺮﺑﻮط ﻣﻲ ﺷﻮد. ﭼﺎرﭼﻮب ﻧﻈﺮي. ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺧﺎﻧﻮاده و ﻣﻮﺿﻮﻋﺎت ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ آن
ﻳﻜﻲ …
[PDF] مـقـالــه
– ذخیره شده – مشابه
موجود در کشور و بهره گیری از مدیریت جهادی و روحیه ی انقالبی و تکیه بر اولویت های
اساسی آمده در سیاست های کلی: »اصل ۴۴«، »اقتصاد مقاومتی«، »علم … در ارائه ی
الگویی برآمده از تفکر اسالمی در زمینه ی پیشرفت، که بکلّی مستقل از نظام سرمایه
داری جهانی است، یاری رساند. در تدوین این …. ۴۶- تقویت نهاد خانواده و جایگاه. زن در آن و

مباني نظري مديريت تحول فرهنگي در ايران – محصولات شوراي عالي …
– ذخیره شده – مشابه
اين مقاله، جستاري است پيرامون مباني نظري مديريت تحول فرهنگي در كشور، بدين
منظور جهت دستيابي به هدف مورد نظر، تلاش گرديده است ابتدا مدل مفهومي مشخصي با
….. بدين لحاظ، لازم است تا عرصه‌ تصميم‌سازي و تصميم‌گيري در جامعه به گونه‌‌اي باشد
که مديريت فرهنگي به سهولت، امکان گزينش و انتخاب و يا تأمين شرايط مناسب براي …
چگونگی توانمندسازی زنان درعرصه تصمیم گیری سیاسی …
– ذخیره شده – مشابه
چکیده یکی از شاخص های اساسی توسعه پایدار و توانمندسازی، مشارکت سیاسی زنان در
فرآیند تصمیم‌گیری های ملی و بین‌المللی است. مشارکت زنان در فعالیتهای سیاسی
نقش بسزائی در توسعه و نوسازی هر کشوری دارد. با درک اهمیت این مشارکت، هر کشوری
باید تلاش کند که موانع مشارکت زنان را مرتفع ساخته تا زمینه‌های دستیابی به رشد و

[PDF] ﺧﺎﻧﻮاده در ﻧﻈﺎم ﺑﺮرﺳﯽ ﻧﻘﺶ ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ از دﯾﺪﮔﺎه ﻋﻠﻢ و دﯾﻦ ﺗ
– ذخیره شده – مشابه
28 نوامبر 2011 … ﺑﺮرﺳﯽ ﻧﻘﺶ ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ ﺧﺎﻧﻮاده در. ﻧﻈﺎم ﺗﺮﺑﯿﺖ رﺳﻤﯽ و ﻋﻤﻮﻣﯽ از دﯾﺪﮔﺎه. ﻋﻠﻢ و دﯾﻦ. 99/. اﻫﻤﯿﺖ و ﺿﺮورت
ﻣﻮﺿﻮع. اﻣﺮوزه ﺑﻪ دﻟﯿﻞ ﺗﻮزﯾﻊ ﺳـﺮﯾﻊ و ﻫﻤﮕـﺎﻧﯽ اﻃﻼﻋـﺎت، ﺟﻬـﺎﻧﯽ ﺷـﺪن و از ﺑـﯿﻦ رﻓـﺘﻦ ….. ﺧﺎﻧﻮاده. ﻫﺎ را در
ﻧﻈﺎم ﺗﺮﺑﯿﺖ رﺳﻤﯽ و ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺗﻬﺪﯾﺪ ﻣﯽ. ﮐﻨﺪ . ﺑﯿﮕﻠﯽ. )1996(. در ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ. اي ﮐﻪ در اﯾﻦ زﻣﯿﻨﻪ اﻧﺠﺎم دا. د درﯾﺎﻓﺖ
ﻣﺸﺎرﮐﺖ واﻟـﺪﯾﻦ. در ﺗﺼﻤﯿﻢ. ﮔﯿﺮﯾ. ﻬﺎي ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ درﺳﯽ ﺑﺴﯿﺎر ﮐـﻢ ﺑـﻮده اﺳـﺖ ﮐـﻪ دﻟﯿـﻞ آن را …
[PDF] پژوهشنامه آموزشي ، شماره 120 دي ماه 1389 – پژوهشگاه مطالعات آموزش و …
– مشابه
تصميم گيری است و فعل و انفعاالتی كه می تواند به اين روحيه خاتمه بخشد، نتايج
مستند و مستدل پژوهش ها است. گرايش … استفاده می كنيم ، اما مبانی فكری تعليم و
تربيت ما در قرآن است. بارها گفته ايم ….. تدوين برنامه هاي ويژه هفته پژوهش در سطح
پژوهشكده هاي تعليم و تربيت، استثنائي، خانواده، برنامه ريزي درسي و نوآوري هاي
آموزشي.
Resume by Dr. Mansour Rahmani | پایوران
– ذخیره شده
“دیپلماسی عمومی و سیاست خارجی”، فصلنامه مطالعات جهانی شدن; فنون و شیوه های
سخنرانی اوباما در مبارزات انتخاباتی آمریکا، فصلنامه روابط خارجی; “اتحادیه اروپا و
مدیریت … گیری و حل اختلافات; شیوه های حل مسئله و تصمیم گیری (Problem
Solving and Decision Making); سازمان های بین المللی; سازمان های بین المللی و
موضوع های جهانی …
[PDF] در ﺧﺎﻧﻮاده « ﻧﻘﺶ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ ﻣﺮد » ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﺑﺎ ر – مطالعات اسلام و روانشناسی
– ذخیره شده – مشابه
زن و ﺷﻮﻫﺮ ﻣﺤﻮر ﺧﺎﻧﻮاده ﺑـﻮده و. ﺳﺎﯾﺮ اﻋﻀﺎي ﺧﺎﻧﻮاده (ﻓﺮزﻧﺪان) ﺑﺮ ﻣﺪ. ار آﻧﻬﺎ ﺷﮑﻞ ﻣﯽ. ﮔﯿﺮﻧﺪ و ﻋﻀﻮ ﺧﺎﻧﻮاده
ﻣـﯽ. ﺷـﻮﻧﺪ. ﻫﺎروﯾﻮ. 2. ﻣﻌﺘﻘﺪ اﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﺤﺾ اﯾﻨﮑﻪ ﺑﻨﯿﺎن ﺧﺎﻧﻮاده وﯾﺮان ﺷﻮد، اﺻﻮل ﺑـﺰرگ ﻫـﻢ ﻓـﺮو. ﺧﻮاﻫﻨﺪ
رﯾﺨﺖ. (. ﻫﻤﺎن. ). ﮔﯿﺪﻧﺰ. 3. اﻋﺘﻘﺎد دارد ﮐﻪ ﺑﺮاي داﺷﺘﻦ ﯾﮏ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻣﺴـﺘﺤﮑﻢ، ﺑﺎﯾـﺪ. ﺧﺎﻧﻮاده. ﻫﺎي ﻣﺴﺘﺤﮑﻢ داﺷﺘﻪ
ﺑﺎﺷﯿﻢ و ﺧﺎﻧﻮادة ﻣﺴـﺘﺤﮑﻢ ﺑﺎﯾـﺪ ﺑﺮاﺳـﺎس ﺗﻌﺎﻣـ. ﻞ ﺑـﯿﻦ دو. ﺟﻨﺲ، ارﺗﺒﺎط اﻋﻀﺎ ﺑﺎ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ، اﻋﺘﻤﺎد ﻣﺘﻘﺎﺑﻞ و ﺗﺼﻤﯿﻢ.
[PDF] اصل مقاله
– ذخیره شده – مشابه
ﻭ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺳﺎﺧﺖ) ﺳﻌﻲ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺭﻭﺵ ﺗﺼﻤﻴﻢ. ﮔﻴﺮﻱ ﭼﻨﺪ ﻣﻌﻴﺎﺭﻩ (. TOPSIS. ) ﺑﻪ. ﺭﺗﺒﻪ. ﺑﻨﺪﻱ ﺍﺳﺘﺎﻥ. ﻫﺎﻱ
ﻳﺰﺩ، ﺯﻧﺠﺎﻥ، ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ، ﺳﻴﺴﺘﺎﻥ. ﻭ. ﺑﻠﻮﭼﺴﺘ. ﺎﻥ، ﺍﻳﻼﻡ، ﻛﺮﻣﺎﻥ، ﻗﺰﻭﻳﻦ،. ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ، ﺍﺭﺩﺑﻴﻞ، ﺗﻬﺮﺍﻥ، ﺧﺮﺍﺳﺎﻥ. ﺭﺿﻮﻱ،
ﻫﻤﺪﺍﻥ، ﺁﺫﺭﺑﺎﻳﺠﺎﻥ. ﺷﺮﻗﻲ، ﭼﻬﺎﺭﻣﺤﺎﻝ. ﻭ. ﺑﺨﺘﻴﺎﺭﻱ،. ﻓﺎﺭﺱ ﻭ ﻛﺮﺩﺳﺘﺎﻥ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ ﻭﺟﻮﺩ ﺭﺍﺑﻄﻪ. ﻱ ﺑﻴﻦ
ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺟﺎﺫﺑﻪ ﻫﺎ ﻭ ﺳﻄﺢ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻭ. ﺍﺷﺘﻐﺎﻝ ﺭﺍ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﻱ.
[PDF] جمهوري اسالمي ايران وزارت علوم، تحقيقات و فناوري دانشگاه اصفهان مشخصا
– ذخیره شده – مشابه
ضرورت و اهميت. دستیابی به جایگاه اول علمی و فناوری در سطح منطقه آسیای جنوب
غربی با ت. أ. کید بر جنبش. نرم. افزاری وتولید علم طبق سند چشم. انداز بیست ساله
جمهوری … نظری. عملی. جمع. 8. فلسفه علم و. روش شناسی تحقیق. در مدیریت. 2. 34. 1.
34. 2. مبانی فلسفی. نظریه. های سازمان و مدیریت. 2. 34. 1. 34. 3. تصمیم گیری چند
معیاره.
[DOC] مقاله.doc – پورتال وزارت امور اقتصادی و دارایی
– ذخیره شده – مشابه
تغییر این نگرش مستلزم فرهنگ سازی، ظرفیت سازی ومفهوم سازی جدید در نظام
مدیریت و کلان دستگاه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است، که با همت و پیگیری
مقام معظم رهبری با طرح نظریه مهندسی فرهنگی از سال 80 در تمام سطوح تصمیم گیری،
تصمیم سازی و عملیاتی کشور به مسئله اصلی تبدیل شده و حرکت پرشتاب به سوی
طراحی و …
[PDF] نقش آینده پژوهی در توسعه پایدار شهری – کنفرانس پژوهش های نوین در …
– ذخیره شده
نتایج بررسی تحقیق به اهمیت قابل توجه مسئله آینده پژوهی برای توس … توسعه
پایدار ،مبنای غالب برنامه ریزان در تصمیم گیری های سکونتگاه های شهری بوده است.
…. معتقد است. که در متن جهانی شدن globalidation. بعید است شهر پایدار موضوع
مستقلی باشد و سبک زندگی همواره با برخورداری در بسیاری. از شهرهای جهان توسعه
یافته ،.
اگزیستانسیالیسم – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
– ذخیره شده – مشابه
برخلاف پاسکال، نیچه و کی‌یرکگور نقش تصمیم‌گیری آزاد، مخصوصاً تصمیماتی که
مربوط به ارزش‌ها و عقاید اساسی می‌شوند، و اینکه چگونه چنین تصمیماتی ذات و هویت …
در پی جنگ جهانی دوم، اگزیستانسیالیسم بدل به جنبش فلسفی و فرهنگی مشهور و
قابل توجهی گردید، به ویژه در بین مخاطبین عامهٔ دو نویسندهٔ فرانسوی: سارتر و کامو،
که …
[PDF] دانشگاه الزهرا )س( دانشکده : علوم اجتماعی و اقتصاد … – پژوهشکده زنان

دانشگاه الزهرا )س(. دانشکده : علوم اجتماعی و اقتصاد. پایان نامه. جهت اخذ درجه کارشناسی
ارشد. رشته مطالعات زنان گرایش زن و خانواده. عنوان. سنجش رابطه سرمایه اجتماعی خانواده
و شهروندی فعال جوانان مجرد. 81. -. 23. ساله شهر تهران. استاد راهنما. دکتر فریبا سیدان.
دانشج. و. نرگس اکبری. مهر. ماه. 8232 …
ای آرتیکل | برترین فایل بهبود فرآیند تحلیل سلسله مراتبی
– ذخیره شده
19 دسامبر 2017 … دانلود بهبود فرآیند تحلیل سلسله مراتبی. تکنیکهای تصمیم گیری فرآیند تحلیل
سلسله مراتبی سیستم های تصمیم گیری با معیارهای چند گانه بهبود … عنوان محصول
دانلودی:بررسی فرآیند شکل گیری داعش و نقش جهانی شدن بر آن یکی از بهترین فایل
ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک.
[DOC] كنترل برنامه ريزي شده بحران – مدیریت توسعه منابع انسانی
– مشابه
از نظر غالب اقتصاددانان ، قيمت ، مهمترين مولفه در تصميم گيري هاي مصرف كنندگان
است . مصرف كنندگان … اين امر باعث انبار شدن کالاها در منازل و در برخي موارد فساد
کالاها يا عدم استفاده بهينه از آنها (به ويژه در صورت عدم تحقق انتظارات تورمي و کمبود
عرضه) خواهد شد. ….. اثر تحولات جهاني در عرصه هاي مختلف بر الگوي مصرفي چگونه
است ؟
بررسی اثرات نظریه لیبرالیسم در حوزه خانواده – ديگران – khamenei.ir
– ذخیره شده – مشابه
14 نوامبر 2012 … نتایج این پژوهش نشان می‌دهد که از حوزه‌هایی که لیبرالیسم به افراد اجازه تصمیم‌گیری
مستقل می‌دهد، حوزه روابط جنسی و تولیدمثل است. در حوزه روابط … از این رو،
لیبرالیسم در حوزه‌های گوناگون فردی و اجتماعی از جمله خانواده وارد شده است تا افراد
بتوانند از این آزادی در تصمیم‌گیری‌های خود برخوردار شوند. لیبرالیسم با ورود …
WWW.AMAR.ORG.IR – نقش اطلاعات مالی در تصمیم گیری
– ذخیره شده – مشابه
از آنجایی که نقش اطلاعات در تصمیم گیری های مالی بسیار اساسی می باشد، در این
تحقیق توجه خاصی به اطلاعات مالی و اهمیت آن از دید تصمیم گیرندگان نهایی (سهامداران
، … گزارش های مالی یکی از مهم ترین منابع کسب اطلاعات است به طوری که در مبانی
نظری حسابداری و گزارشگری مالی اکثر کشورها آمده است که هدف کلی گزارشگری مالی
فراهم …
آسیب شناسی فرهنگی فن آوری های مدرن در خانواده و نقش رسانه‌های جمعی
– ذخیره شده – مشابه
15 مارس 2014 … خانواده به عنوان بنیادی ترین و مهم‌ترین نهاد اجتماعی و انسانی، در شکل گیری و
تکمیل هویت افراد و جامعه نقش به سزایی دارد و در طول تاریخ، ارزش و جایگاه بالایی در
… فن آوری های رسانه ای که زمینه جهانی شدن فرهنگ و ارزش‌های غربی را فراهم آورده، ‌آثار
مخربی داشته اند، مانند: تهدید ارزش‌ها و فرهنگ‌ ملی، رواج فردگرایی، تخریب …
چالش های پژوهشی | معاونت امور زنان و خانواده
– ذخیره شده – مشابه
توسعه و ساماندهی پژوهش های زنان در کشور گذری بر وضعیت پژوهش در حوزه زنان یکی
از مهمترین منابع راهبردی در عصر فراصنعتی، دانش است که ماحصل پژوهش می باشد ….
علمی با رویکرد ارزش‌های دینی ( رجوع شود به پایگاه اطلاع رسانی شبکه زنان
کارآفرین )، – کمبود مستندات مرتبط با مبانی نظری در حوزه زنان، – کمبود پژوهشهای
علمی و …
[PDF] خالصه شرح سوابق دکتر منصور رحمانی – وزارت امور خارجه استاد دانشکده رو
– ذخیره شده
مدیر اجرایی و امور بین الملل ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری های شناختی. •. مدیر
گروه حقوق و سیاست. –. مرکز ملی مطالعات جهانی شدن ریاست جمهوری. •. نایب رئیس
انجمن علمی مطالعات صلح ایران. •. رایزن مطالعاتی …. شیوه های موثر تصمیم گیری و حل
اختالفات. •. شیوه های حل مسئله و تصمیم گیری ). Problem Solving and Decision
Making.
دسته بندی موضوعی مقالات ISI مدیریت مالی – مرجع مقالات تخصصی ایران
– ذخیره شده – مشابه
توزیع درآمد، در یکی از مباحث قدیمی اقتصاد سیاسی از اهمیتی اساسی برخوردار است.
منظور این … امور مالی شخصی کاربردی از مبانی علم مالی در تصمیم گیری های پولی
یک فرد یا یک خانواده است. …. با از دست رفتن سرمایه، یا راکد شدن آن در جریان فرآیند
ورشکستگی بانک ها و موسسات مالی مشتریان شروع به خروج سرمایه‌ها و اصلاح موقعیت
.
[PDF] بازنمایی زن در متون آموزشی زبان انگلیسی – دوفصلنامه علمی پژوهشی …
– ذخیره شده
ویژگی های شناختی و عاطفی و اهمیت جایگاه زن در خانواده از یک سو و کارکرد بی بدیل
خانواده در تولید و. بالندگی نسل آینده جامعه از سوی …. این نوع الگوپردازی چه مزایایی
برای طراحان آن و چه آسیب هایی برای کشورهای مقصد دارد؟« 2. چهارچوب نظری. سال ها
پیش مک لوهان از شکل گیری دهکده جهانی خبر داده بود. بعدها متفکران زیادی. مهر تأیید
بر …
[PPT] روش تحقيق
– ذخیره شده – مشابه
در اين تصميم گيري به چه نكات مهمي بايد توجه كرد؟ I. Ebrahimzadeh. 33. چند
پيشنهاد براي يافتن موضوع مناسب براي تحقيق. 1. كمك گرفتن از ديگران (استادان،
مدير مؤسسه، همكاران، يا افراد خانواده). 2. مطالعة كارهاي تحقيقي ديگران و ارتباط دادن آنها
با علايق و انگيزه هاي ديگر خود. 3. فكر كردن به تجارب قبلي و زمينه هاي مورد علاقه تان
. 4.
[PDF] روش های ایجاد انگیزه در کارکنان – بانك اقتصاد نوين
– ذخیره شده – مشابه
تصور را برای كاركنانتان ایجاد می كند كه شــما برای خانواده هایشان. ارزش قایلید و در
پی آن، انگیزه و تعهد كاری آنها را افزایش خواهید. داد. ▫ مشارکت کارکنان در تصمیمات.
بانک: یکــی دیگــر از روش هــای کنترل و. از بیــن رفتــن بی تفاوتی، تقســیم.
قــدرت و اجــازه دادن بــه کارکنان. بــرای تصمیم گیــری بــر اســاس. ســطح مســئولیت
آنهــا …
[PDF] تأثيرمؤلفه های نوگرایی در حمایت خویشاوندی خانواده های شهر یزد چكيده
– ذخیره شده – مشابه
یافته های. تحقیق حاضر، که با تکنیک پیمایش، ابزار پرسشنامه، و نمونه گیری
خوشه ای چند مرحله ای از 384. سرپرست خانوار های شهر یزد به دست آمده است، نشان می دهد
که ….. هم تصمیم گیري در خانواده.4 . کاهش نقش گروه خویشاوندي به عنوان عامل سازمان
دهنده. روابط زناشویی. 5. رشد آزادي هاي جنسی.6. گسترش حقوق کودکان. 7. تبدیل شدن
خانواده.
[PDF] اعتماد اجتماعی
– مشابه
ﻫﺎي ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ و اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ. ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎ در اﻳﺠﺎد اﻋﺘﻤﺎد اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ وﺿﻌﻴﺖ اﻳﻦ ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎ در ﻛﺸﻮر را ﺗﻮﺿـﻴﺢ. دﻫﺪ
. در ﻣﻘﺎﻟﻪ ﭼﻬﺎرم ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﻲ ﻧﻘﺶ و ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺧﺎﻧﻮاده ﺑﺮ اﻳﺠـﺎد اﻋﺘﻤـﺎد اﺟﺘﻤـﺎﻋﻲ. ﭘﺮداﺧﺖ ﺷﺪه اﺳﺖ . ﻣﻮﻟﻒ در اﻳﻦ
ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻣﻌﺘﻘـ … ﮔﻴﺮي. و ﺗﻮﺳﻌﻪ اﻋﺘﻤﺎد در ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﻮد . اﻣﻴﺪ اﺳﺖ اﻳﻦ ﻣﻘﺎﻻت ﺑﺘﻮاﻧﻨﺪ اﻫﻤﻴﺖ و ﺟﺎﻳﮕﺎ. ه اﻋﺘﻤﺎد
اﺟﺘﻤـﺎﻋﻲ در ﻧﻈـﻢ و. ﺳﺎﻣﺎن اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ. ،. و وﺿﻌﻴﺖ آن در ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﻴﺎن ﻛﻨﻨﺪ . ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ و
اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ …
[PDF] Statistical Application in Power Industry – آمار صنعت برق

ﺑﻴﺎﻥ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺗﺤﻘﻴﻖ. ۵. ﺍﻫﻤﻴﺖ ﻭﺩﻻﻳﻞ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺗﺤﻘﻴﻖ. ۸. ﺍﻫﺪﺍﻑ ﺗﺤﻘﻴﻖ. ۱۵. ﻓﺮﺿﻴﻪ ﻫﺎﻱ ﺗﺤﻘﻴﻖ. ۱۸.
ﻣﺤﺪﻭﺩﻳﺘﻬﺎﻱ ﺗﺤﻘﻴﻖ. ۱۹. ﻗﻠﻤﺮﻭ ﺗﺤﻘﻴﻖ. ۱۹. ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺍﺻﻄﻼﺣﺎﺕ. ۲۰. ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ. –. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﺗﺤﻘﻴﻖ. ﺑﺨﺶ ﺍﻭﻝ.
– ….. ﻧﻈﺎﻡ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺁﻣﺎﺭﻱ ﻭﺗﺼﻤﻴﻢ ﮔﻴﺮﻱ ،ﺳﻮﻣﻴﻦ ﻛﻨﻔﺮﺍﻧﺲ ﺁﻣﺎﺭ ﺍﻳﺮﺍﻥ ، ﺟﻠﺪ ﺍﻭﻝ ، ﻣﺮﻛﺰ ﺁﻣﺎﺭ ﺍﻳﺮﺍﻥ ، ﺧﺮﺩﺍﺩ
ﻣﺎ. ﻩ. ۱۳۷۵. 4 ….. ﺩﺭ ﺭﻭﻧﺪ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﺍﺯ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﻳﻦ ﻭﺍﺣﺪ ﻳﮏ ﺍﺟﺘﻤﺎﻉ ﮐﻪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺻﻨﺎﻳﻊ ﺑﺰﺭﮒ ﮐﺸﻮﺭ ،
.
مقالات و طرح ها | وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
– ذخیره شده – مشابه
امروزه یکی از مهمترین دغدغه های سیاست مداران و اقتصاد دانان تأثیر پدیده جهانی شدن
اشتغال یا آزادسازی اقتصادی بر متغیرهای واقعی قتصاد مانند تولید و اشتغال است.
…. حداقل مربعات در نرم افزار گمز وزن داده شده و با توجه به وزن هر شاخص ،کارگاهها با
روش تاپسیس که یکی از مدل های تصمیم گیری چند شاخصه می باشد اولویت بندی
گردید .
بررسی نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی بر زندگی فردی – میگنا
– ذخیره شده
این اختلال می‌تواند بر روی تمرکز و حافظه افراد تأثیر نامطلوبی به جا بگذارد، هم‌چنین
قدرت تصمیم‌گیری و تعیین هدف برای زندگی نیز در افراد دچار اختلال خواهد شد. … با
پيچيده تر شدن روابط اجتماعي و افزايش روزافزون وسايل ارتباطي من جمله اينترنت
موجب خارج شدن روابط افراد خانواده از حالت ساده چهره به چهره يا تلفني و تغيير شكل آن
در …
[PDF] بررسی و ارائه راهكارهای توانمندسازی اجتماع محور با تأکيد بر مشارکت مر
– ذخیره شده – مشابه
و در حـال حاضـر هسـته اولیـه حضـور مـردم در سـطح تصمیمـات محلی بـا انتخاب هیـات امنای
محلـی در اين سـکونتگاه ها. در حال شـکل … در ايـن رابطـه بهـره گیـری از سـرمايه
اجتماعـی بـه مثابـه يکـی از قابلیت هـای اساسـی اجتماع در …. مالکیـت در سـاكنین
خانـواده هـای فقیـر به مرمت مسـاكن خود پرداختند و 12 در صد سـاكنان توانسـتند هزينه های
بهسـازی.
[PDF] بررسی عوامل مؤثر بر نگرش دانشجویان نسبت به نابرابری های …
– ذخیره شده
جهانــی شــدن، رشــد شــبکه های ارتباطــی نویــن، و تغییــرات فرهنگــی، اجتماعــی و
اقتصــادی در جهــان در. سهیال ناصری … عزتـی )1383( در مقالـۀ »موانـع فرهنگـی توسـعه
در نظـام خانـواده بـا تکیـه بـر تبعیـض و نابرابـری جنسـیتی … عنــوان مثــال گفته
انــد کــه بــر اســاس پژوهــش ادگل، تصمیم گیری هــای کم اهمیت تــر مثــل تهیــۀ غــذا
یــا.
[PDF] نظم پذیری جمعی درون خانواده – مطالعات میان رشته ای در علوم انسانی
– ذخیره شده
شـده و مصاحبه هـا تـا حـد اشـباع نظـری انجـام شـد. … نظم پذیری جمعی درون. خانواده…
موقعیت هـا را تعییـن می کنـد و رفتارهـا را جهـت می دهـد«. برتـری موقعیت هـا و جهـت
رفتارهـا نسـبت. بـه موقعیـت و رفتـار دیگـران سـنجیده می شـود. رفتـار خانـواده، ….. )
2010(، تأثیـر بـاور مذهبـی را بـر تصمیم گیری هـای اقتصـادی خانواده هـای آمریکایـی
کالوبـرت.
رسانه ها و اثرات مثبت و منفی آن بر فرد و اجتماع – قسمت اول
– ذخیره شده – مشابه
14 مارس 2016 … ذکرنکته فوق زنگ خطری را برای خانواده ها و نهادهای آموزشی و تربیتی بصدا درآورده
است و این زنگ خطر را دانشمندان درحدود یک دهه است که به گوش جهانیان رسانده اند و … در
عصر حاضر جهانی شدن، اکثریت مردم جامعه به اطلاعات و ارتباطات برای به روز بودن و
انجام فعالیت های روزانه مثل کار، سرگرمی، مراقبت های بهداشتی، آموزش، …
[PDF] جهانی شدن و تحوّل ماهیت جنبش های اجتماعی در جوامع غربی1
– ذخیره شده – مشابه
ی مطالعات راهبردی جهانی شدن. فصلنامه. 2. چارچوب نظری پژوهش. یکـی از چارچوب هـای
نظری کارآمـد در تحلیل تطـوّر و تکامل جنبش های. اجتماعی در نیم قرن اخیر، نظریه ی
دگرگونی ارزشـی رونالد … تقاضاهـای فزاینده برای مشـارکت در تصمیم گیری های
اقتصادی و سیاسـی، …. اجتماعی، اساسـاً برای دفاع از دو زیسـت جهان، ارزش های اجتماع و
خانواده،.
[PDF] ﮔﺮا) ﺑﺮ ﻣﯿﺰان ﻣﺸﺎرﮐﺖ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ در ﺑﯿﻦ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﺑﺮرﺳﯽ ر – پژوهش ملل
– ذخیره شده
5 آوريل 2017 … ﺗﺼﻤﯿﻢ. ﮔﯿﺮی. ﻫﺎ در ﺧﺎﻧﻮﺍده رﺍ ﺑﻪ ﺍﻗﺘﺪﺍرﮔﺮﺍﯾﺎﻧﻪ و دﻣﻮﮐﺮﺍﺗﯿـﮏ. ﺗﻘﺴﯿﻢ. ﺑﻨﺪی ﻧﻤﻮد. ﺗﺼﻤﯿﻢ. ﮔﯿـﺮی. ﻫـﺎی
دﻣـﻮﮐـﺮﺍﺗـﯿـﮏ ﺑـﻪ. ﻣﺸﺎرﮐﺖ و ﺣﻀﻮر ﻓﻌﺎل ﺍﻋﻀﺎ در ﻓﺮﺍﯾﻨﺪ ﺍﺧﺬ ﺗﺼﻤﯿـﻢ. ﮔـﯿـﺮی. ﺍﺷﺎره دﺍرد و ﺗﺼﻤﯿﻢ …. ﻣﺒﺎﻧﯽ.
ﻧﻈﺮي. اﻟﻒ) ﻣﻔﻬﻮم ﺧﺎﻧﻮاده. ﺍز ﻧﻈﺮ ﺑﻮردﯾﻮ ﺧﺎﻧﻮﺍده ﺗﻌﺎرﯾﻒ ﻣﺘﻔﺎوﺗﯽ دﺍرد ﮐﻪ ﻧـﻪ ﺗـﻨـﻬـﺎ. ﺑﺮﺍﺳﺎس ﻓﺮﻫﻨﮓ. ﻫﺎ، ﺑﻠﮑﻪ
در درون ﯾﮏ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻧﯿﺰ ﺑﺮ ﭘﺎﯾـﻪ. ي. دﯾﺪﮔﺎه. ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻓﺮق ﻣﯽ. ﮐﻨﺪ. « ﺧﺎﻧﻮﺍده، ﻣﺠﻤﻮﻋـﻪ.
ساختار خانواده (خانواده هسته ای ) – پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران
– ذخیره شده – مشابه
14 ژوئن 2016 … زیرا همواره عقل و منطق بر آن حاکم است و در اتخاذ تصمیمات اساسی هر یک از ساکنان خانه
که دارای منطق قوی تری است ، حق تصمیم گیری می یابد . ت) نو مکانی : خانواده ی هسته
ای به حسب معمول در محلی جدا از والدین یا اقوام زوجین تشکیل می شود و همین امر در افقی
شدن هرم قدرت موثر است .هر چند خانواده هسته ای با جامعه ی جدید …
[DOC] توسعه کارآفرینی و محیط کسب وکار
– ذخیره شده – مشابه
یونیودو و اسکاپ, 1.5.4. سازمان تجارت جهانی, 1.5.5. جهانی شدن و دنیای کسب و کار, 1.5
.6. مروری بر سازمانهای منطقه ای, 1.5.7. خود آزمایی فصل پنجم, 1.5.8. ایران و محیط کسب
وکار. گزارش بانک جهانی از وضعیت کسب و کار در ایران, 1.6.1. جهت گیری های قوانین
برنامه سوم و چهارم در بهبود فضای کسب و کار, 1.6.2. محیط کسب و کار ایران, 1.6.3.
مقاله خانواده و راهکارهای توسعه ی کارآفرینی زنان ایرانی
– ذخیره شده
مقاله خانواده و راهکارهای توسعه ی کارآفرینی زنان ایرانی چکیده: توجه به استعداد و
نقش زنان در توسعه ی کشورها ضرورت دارد. … تصمیمگیری یا فقدان تصمیمگیری
برای ورود به کسبوکار و تعقیب ایدهی کارآفرینی به عواملی همچون زمینههای شغلی،
شرایط کودکی، خانواده، دوستان، الگوی نقش و وضعیت اقتصادی تجارب قبلی
بستگی دارد …
[PDF] ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺑﺮ ﺍﺑﻌﺎﺩ ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ﭘﺮﻭﺭﺵ
– ذخیره شده – مشابه
ﻫـﺎﻱ ﻣﺘﻨﺎﻗﻀـﻲ ﺩﺍﺷـﺘﻪ. ﺑﺎﺷﻴﻢ. (. ﻛﻪ ﺩﺍﺭﻳﻢ. ) ﺗﺤﻘﻖ ﻭﺍﻗﻌﻲ ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﺍﻣﻮﺭ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺑﻪ. ﺩﺷﻮﺍﺭﻱ.
ﺻﻮﺭﺕ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﺮﻓﺖ ﻳﺎ ﺷﺎﻳﺪ ﻫ. ﻢ ﺍﻣﻜﺎﻥ. ﭘﺬﻳﺮ. ﻧﺒﺎﺷﺪ . ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ ﻭ ﺿﺮﻭﺭﺕ. ﻫﺎﻱ. ﺁﻥ … ﻣﺜﻞ ﻛﻤﻚ
ﻣﺎﻟﻲ ﺑﻪ. ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻳﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺮﺧـﻲ ﺍﺯ ﻛﺎﺭﻫـﺎﻱ. ﻋﻤﺮﺍﻧﻲ ﺁﻥ ﻭ ﺳﭙﺮﺩﻥ ﺑﻘﻴﻪ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺑﻪ. ﻣﺴﺌﻮﻻﻥ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ﭘﺮﻭﺭﺵ .
ﻣﺸـﺎﺭﻛﺖ ﻛﻨﻨـﺪﻩ ﺩﺭ. ﺗﺼﻤﻴﻢ. ﮔﻴﺮﻱ ﻭ ﺳﻬﻴﻢ ﺷﺪﻥ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ﺭﻳﺰﻱ ﻭ ﺍﺟﺮﺍ ﻭ ﺩﻳﮕﺮ ﻓﺮﺍﻳﻨﺪ. ﻫﺎﻱ. ﺁﻣﻮﺯﺷ. ﻲ. ﺩﺧﺎﻟﺖ.
مقاله: اثرات و پیامدهای شبکه های ماهواره ای بر خانواده |48511| کاکتی دانلود
– ذخیره شده
19 سپتامبر 2017 … نمونه پایان نامه تاثیر ماهواره بر حریم خانواده مقدمه با ظهور ماهواره، جهانی شدن به عنوان یک
فرایند که محصول صنعت ارتباطات است سرچشمه تغییرات اجتماعی شده و به …
تصمیم گیری در خصوص واقعی کردن بهای سوخت بر عهده سطوح عالی نظام گذارده شده و
گفته می شود هفته آینده سران سه قوه جلسه خواهندداشت تا درباره حذف یارانه …
مبانی اجتماعی برنامه های درسی در عرصه ی جهانی شدن – مطالبي پيرامون …
– ذخیره شده – مشابه
از آنجا که جهانی شدن نه به عنوان واقعه ای خاتمه یافته، بلکه به عنوان یک فرایند جاری
پیش روی ماست، تبیین دقیق و تخصصی اثرات آن در برنامه های درسی به منظور
دستیابی به تصویر روشن تری از برنامه های درسی آینده و از آن مهم تر برای اخذ
تصمیم های صحیح و آگاهانه برای چگونگی مواجه با این پدیده بسیار حائز اهمیت است.
جامعه ی جهانی با …
[PDF] Narrative review and criticize of surrogate decision-making in liberal …
– ذخیره شده
28 جولای 2003 … ضمن بیان. خاستگاه. های معرفتی. تفکر اخالقی لیبرالیسم و اصل احترام به
خودمختاری، فرایند. تصمیم. گیری. جایگزین بر. پایه. مبانی. نظری. لیبرالیسم. را
….. عمل، اغلب با افراد خانواده مشاوره. شده و آن. ها. مسؤول. تصمیم. گیری. قلمداد می. شوند.
در بعضی. ایال. ت. های کانادا قانونی وضع شده که به. اعضای. خانواده این. اجازه.
مقاله جامع نقش والدین در انتقال ارزش های اسلامی به فرزندان | پارس دیجی …
– ذخیره شده
14 مه 2017 … بشر از آغاز، زندگی خانوادگی را به عنوان بهترین نوع زندگی برگزیده زیرا در خانواده
است که والدین با بهره گیری از روش های صحیح و اطمینان بخش و با رعایت … تحقیق
نقش والدین در پیشرفت تحصیلی فرزندان (فصل دوم تحقیق) توضیحات: فصل دوم
مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همرا با …
بررسی نقش خانواده در مسئولیت پذیری جوانان / The role of the family in …
– ذخیره شده – مشابه
به منظور بررسی تأثیر خانواده بر شکل گیری حس مسئولیت پ یری جوانان از بین
نظریههای مطرح در زمینه اجتماعی شدن ، نظریه وجدان جمعی ، نظری ه ی ادگیری اجتم
اعی‪‬ …. منظور از تصمیم گیری مناسب ، یعن ی ای ن ک ه ف رد در مح دوده هنجارهای
اجتماعی و انتظاراتی که جامعه از او دارد ، انتخاب و تصمیم گیری کند؛ به طوری که
این امر موجب …
[PDF] دکتر سعید غیاثی ندوشن * ندا نصیری ** – نشریه پژوهش در نظام های …
– ذخیره شده
هدف این مقاله بررســی همگرایی دانشــگاه های ایرانی با مولفه های دانشگاه در کالس جهانی
می باشد که دانشگاه عالمه. طباطبائی به عنوان نمونه …. ســایرین در مورد بودجه، حمایت
مالی و اســتخدام کارمندان تصمیم می گیرند. رتبه بندی. به عنوان … منابع مالی ســنتی
از نوع دولتی،خصوصی و دریافت شهریه از دانشجویان یا خانواده های آنها. و تلفیق این …
[PDF] سـبک زندگـی و اهمیـت آن در مقابلـه بـا آسـیب های اجتم – نشریات
– ذخیره شده
اصلـی کشـور اسـت کـه در صـورت عملـی. شــدن ایــن موضــوع، جامعــه خدشــه ناپذیر.
خواهــد بــود. معــاون اول رئیــس جمهــور اظهــار داشــت: خانــواده ســالم و حســاس و حضــور.
شــهروندان فعــال و نهادهــای مدنــی و. نخبــگان و شــبکه های اجتماعــی متحــد. و منســجم،
راه را بــر همــه آســیب ها. می بنــدد، ضمــن اینکــه می توانــد دولــت. را وادار بــه تصمیم
گیــری …
زنان سرپرست خانوار – ویکی خیر
– ذخیره شده – مشابه
16 آوريل 2016 … تعاریف،دیدگاه ها و مبانی نظری حوزه آسیب. زنان سرپرست خانوار به کسانی گفته می
شود که بدون حضور منظم و یا حمایت یک مرد بزرگ سال، سرپرستی خانوار را برعهده می
گیرند و مسئولیت اداره اقتصادی، تصمیم گیری های عمده و حیاتی خانوار را برعهده دارند
(مرکز آمار ایران، 1379: 2 و سال نامه آماری، 1382: 47).
مبانی نظری و پیشینه تحقیق سواد مالی و رفاه مالی |30082| بلاگ
– ذخیره شده
11 نوامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق سواد مالی و رفاه مالی (30082):سواد مالی مبانی نظری
پیشینه تحقیق رفاه مالی. … تحقیق 6 1-7- فرضیه های تحقیق 6 1-8- روش تحقیق 6
1-9- قلمرو مکانی 7 1-10- قلمرو زمانی 7 1-11- روش نمونه گیری و تعیین حجم نمونه 8 1-
12- ابزار گردآوری داده … … 27 اطلاعات حسابداری و تصمیم گیری.
حسابداری مدیریت| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری
– ذخیره شده
کلیدی :جهانی شدن ، مدیریت ، حسابداری ، حسابداری مدیریتی ، هزینه ها معرفی نتیجه
این فرآیند این واقعیت است که سرمایه گذاران ، پیوستن به بازار و یا شرکت خود را با
… حسابداری مدیریت استراتژیک و تصمیم گیری: بررسی بانک های نیجریه عنوان
انگلیسی: Strategic management accounting and decision making: A survey of
the …
بررسی تأثیر هر یک از مؤلفه‌های سازگاری بر انسجام خانوادة اقوام شهر …
– ذخیره شده – مشابه
هدف اساسی این تحقیق نیز بررسی تأثیر هریک از مؤلفه‌های سازگاری بر انسجام خانواده‌
در اقوام مختلف شهر همدان می‌باشد. … سرجل[22] (1970) خاطر نشان میسازد «مشارکت در
تصمیمگیری در بسیاری از جوامع مفهومی دلانگیز است اما تقریبا بیشتر افرادی که
این اصطلاح را به‌کار میبرند، بهطور متفاوتی در باره آن فکر میکنند (رهنما[23]، 1999:

سامانه آموزش های کوتاه مدت
– ذخیره شده – مشابه
توضیحات: سرفصل و محتواي دوره: مدل‌يابي معادله ساختاري يك تكنيك تحليل چند
متغيري بسيار كلي و نيرومند از خانواده رگرسيون چند متغيري و به بيان دقيق‌تر
بسط مدل خطي كلّي است كه به پژوهشگر امکان می‌دهد مجموعه اي از معادلات رگرسيون را
بصورت هم زمان مورد آزمون قرار دهد. اين روش را مي‌توان به عنوان روشي کمي تلقي کرد که
به محقق …
[PDF] بررسی مقایسه ای الگوها و مکاتب اقتصاد باروری با به کارگیری داده های …
– ذخیره شده – مشابه
اقتصــاد بــاروری تــا بــه امــروز از رشــد قابــل توجه نظــری و تجربــی برخــوردار بوده
اســت کــه عمدتا در. قالب دو مکتب … تصمیم ســازی زوجیــن در رابطــه بــا بعــد
خانــواده و عوامــل تعیین کننــدۀ آن محــور اصلــی نظریه هــای. اقتصادی باروری … در این
راســتا بدون آن که هدف آزمون فرضیۀ خاصی باشــد و بدون موضع گیری ارزشــی نسبت
به هر.
[PDF] ﻧﻘﺶ ﻫﺎي ﭘﺰﺷﻜﺎن در ﻧﻈﺎم ﺳﻼﻣﺖ – دانشكده پزشكي همدان
– ذخیره شده – مشابه
ر در ﻣﻮاﻗـﻊ ﻟـﺰوم ﺳـﻌﻲ دراﺳـﺘﻔﺎده. ﺑﻬﻴﻨﻪ از ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺳﻴﺴﺘﻢ اراﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎت ﺳﻼﻣﺖ دارد . -ت. روﻳﻜﺮدي ﻓﺮد ﻣﺤﻮر
ﻣﺘﻤﺎﻳﻞ ﺑﻪ ﻓﺮد، ﺧﺎﻧﻮاده. و ﺟﺎﻣﻌﻪ. اش . دارد. -ث. روﻧﺪ ﻣﺸﻮرﺗﻲ. ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮدي. دارد ﻛﻪ از ﻃﺮﻳﻖ ارﺗﺒﺎط ﻣﻮﺛﺮ
ﺑﻴﻦ ﭘﺰﺷﻚ و ﺑﻴﻤﺎر و در ﻃﻲ زﻣﺎن ﺑﻪ. دﻧﺒﺎل ﺑﺮﻗﺮاري راﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺑﻴﻤﺎر اﺳﺖ . -ج. ﺑﺮاﺳﺎس ﻧﻴﺎزﻫﺎي ﺑﻴﻤﺎر ﻣﺴﺌﻮل
ﺗﺎﻣﻴﻦ ﻣﺮاﻗﺒﺖ. ﻫﺎي ﻣﺴﺘﻤﺮ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﻣﺪت اﺳﺖ . -ح. ﺑﺮ اﺳﺎس ﺷﻴﻮع و ﺑﺮوز ﺑﻴﻤﺎري. ﻫﺎ روﻧﺪ ﺗﺼﻤﻴﻢ. ﮔﻴﺮي
ﺧﺎﺻﻲ …
[PDF] ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ ﺧﺎﻧﻮار زﻧﺎن ﻫﺎي ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزي ﺷﻴﻮه – فصلنامه رفاه اجتماعی
– ذخیره شده
29 مه 2011 … ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ رواﻧﺸﻨﺎﺧﺘﻲ ﻫﻢ. ﭼﻮن؛ ﺧـﻮد ﻛﺎرآﻣـﺪي،. ﺧﻮد ارزﺷﻤﻨﺪي و ﻋﺰت. ﻧﻔﺲ، ﻛﻨﺘﺮل ﺑﺮ زﻧﺪﮔﻲ، ﻗﺪرت
ﺗـﺼﻤﻴﻢ. ﮔﻴـﺮي، و ﺣـﻞ ﻣـﺴﺌﻠﻪ و اﻓـﺰاﻳﺶ. ﺳﺎزﮔﺎري ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪ ﺷﻮﻧﺪ، ﻛﻪ ﺧﻮد ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ. اي ﭘﺎﻳﺎن. ﻧﺎﭘﺬﻳﺮ اﺳﺖ . ﻧﺘﺎﻳﺞ
….. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي. ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزي. ﺗﻼﺷﻲ اﺳﺖ ﺗﺎ اﻓﺮاد، ﺧﺎﻧﻮاده. ﻫﺎ، ﮔﺮوه. ﻫﺎ ﻳﺎ ﺟﻮاﻣﻊ ﺑﺘﻮاﻧﻨـﺪ ﻗـﺪرت ﺑـﻪ دﺳـﺖ.
آورﻧﺪ . ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت و ﺗﺠﺎرب. ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ. ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزي. ﻧﺸﺎن ﻣﻲ. دﻫﺪ ﻛﻪ ﻳـﻚ ﻓﺮآﻳﻨـﺪ وﻳـﮋه در.
[PDF] ررسی تغییرات فرهنگی ناشی از استفاده از ب های خانواده رسانه ماهواره در
– ذخیره شده
73. ،. بهار و تابستان. 7390. 7: -. 36. ب. ررسی تغییرات فرهنگی ناشی از استفاده از.
رسانه ماهواره در حوزه ارزش. های خانواده. I. )مورد مطالعه: خانواده. های شهرستان فراشبند …
گیری تصادفی خوشه. ای چند مرحله. ای انتخاب شدند. ابزار گردآوری داده. ها. پرسش. نامه.
محقن. ساخته بوده که پس از تتیید. اعتبار. آن، اجرای آزمایشی و اطمینان از پایایی آن،.
بازنمایی اجتماعی شاهنامه فردوسی بررسی هویت فرهنگی-اجتماعی نهاد …
– ذخیره شده
28 آگوست 2017 … چکیده: پژوهش حاضر مسئله ی شکل خانواده های شاهنامه، توزیع قدرت در آنها و همچنین هویت
نهاد خانواده را در شاهنامه فردوسی بررسی میکند. … شده مدرن در راستای خانواده و ازدواج در
دیدگاههای فرهنگی-جامعه شناختی و طرح آنها در مبانی نظری تحقیق، در پی بررسی
تطبیقی این نظریات و مفاهیم با ساختار نظری نهفته در شاهنامه فردوسی …
[PPT] تئوری های سازمانی
– ذخیره شده
مبانی نظریه های سازمان و مدیریت از دیدگاه اسکات; ماکس وبر و بوروکراسی; هنری
فایول و مدیریت عمومی و صنعتی; سازماندهی کار از دیدگاه فرانک و لیلیان گیلبرت;
هربرت سایمون:رفتار اداری و تصمیم; جیمز جی مارچ:ابهام و تصمیم گیری در سازمان;
ویکتور وروم و شیوه های تصمیم گیری هنجاری; سی نورث کنت پارکینسون; الوین
گلدنر و جلوه …
[PDF] ﻣﻬﺮان رﺿﺎﯾﯽ – مرکز نوآوری و ایده پردازی علوم انسانی اسلامی
– ذخیره شده
ﮔﺮاﯾﺶ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي اﺳﻼم؛ دروس. : اﻧﺪﯾﺸﻪ اﺳﻼﻣﯽ. 1(. 2و. ) … An Analytical Study of Factors
Affecting on Human Decision Making According To Mulla Sadra. And Allama …
ﻫﺎي. ﻣﻔﻬﻮﻣﯽ. -. اراﺋﻪ ﺷﺪه. در ﮐﻨﮕﺮه در ﺗﺎرﯾﺦ. 27. /8/. 1392. -. ﭼﺎپ ﺷﺪه. در ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻣﻘﺎﻻت ﮐﻨﮕﺮه.
ﻫﻤﺎﯾﺶ ﻣﻠﯽ. ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﻫﻤﺎﯾﺶ ﻣﻠﯽ ﻋﻠﻮم اﺳﻼﻣﯽ،. ﺣﻘﻮق و ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ. ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻋﺎﻣﻞ. « ﻣﺸﺎرﮐﺖ ﺧﺎﻧﻮاده. » در
ﻓﺮآﯾﻨﺪ.
فروشگاه آنلاین اهواز فایل تصمیم گیری شاخص های موفقیت(22)
– ذخیره شده
ابتدا به فرایند تصمیم گیری و اهمیت آن در رشد انسان اشاره شده و پس از شرح اهمیت
مشاوره و پایگاه علمی آن در چنین کمک رسانی ، شاخص های موفقیت و شکست به بحث
کشیده …. عوامل جامعه شناختی مؤثر در بازتعریف هویت اجتماعی زنان چکیده : افزایش
میزان تحصیلات و اشتغال زنان، از سویی، موجب تضعیف مشروعیت نقش های زنان در
خانواده …
دانلود پروژه روانشناسی با موضوع خانواده درمانی کاربردی با رویکرد …
– ذخیره شده
خانواده درمانی سیستمی. مقدمه: «خانواده» به عنوان یک سیستم اجتماعی، شامل گروهی از
افراد است که از طریق ازدواج، تولید مثل و پرورش فرزندان با هم زندگی می کنند. این
سیستم و سازمان اجتماعی در طول تاریخ، نقشی حیاتی برای رشد و پیشرفت و اجتماعی
شدن نوع انسان ایفا کرده است. خانواده بدون شک مهمترین سازمانی است که بسترساز
رشد و …
ارتباط و تأثیر آن بر سلامت خانواده
– ذخیره شده – مشابه
این یادگیری ها نه تنها می توانند از بروز آسیب های درون خانواده پیش گیری کنند،
بلکه ممکن است سبب ارتقای کیفیت زندگی خانوادگی شوند. بعضی از این انتقالات
دانش … انسان ها می توانند تصمیم بگیرند با چه کسی و چه موقع ازدواج کنند و بنابراین
، پدیده ازدواج در زندگی انسان نقش اصلی ایفا می کند.(4). این رویداد معمولاً در زمان ها و
مکان …
[PDF] Page 1 جمهوری اسلامی ایران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شورای …
– ذخیره شده
تلفیق دانش پیشرفته پرستاری سالمندی با سایر رشته ها و تخصصی های وابسته
بوده و نظریه های. پرستاری سالمندی را با هنر حل مسأله و تصمیم گیری مبتنی بر شواهد
در این حوزه بکار گیرند. دانش آموختگان این رشته دارای تبحر و مهارت کافی در ارایه
مراقبت ها از پیشگیری تا نوتوانی به. فرد سالمند ، خانواده و جامعه بوده و قادرند با …
[PDF] نقشه جامع علمی کشور – دانشگاه صنعتی امیرکبیر
– ذخیره شده
باالدس تي و بهره گيری از ارزش های بنيادين آنها و توجه به اهداف راهبردی نظام جمهوری
اس المی. ايران، چش م انداز علم و … مبانی ارزش ی نظام علم و فناوری کش ور
برپايه مبانی نظری که در مجموعه اسناد پشتيبان نقشه جامع ….. اس المی – مطالعات
زنان و خانواده مبتنی بر مبانی اس المی – تاريخ علم )با رويکرد تاريخ اس الم و.
[PDF] برنامه و خط مشی دولت دوازدهم – پایگاه اطلاع رسانی دولت
– ذخیره شده
بسـیار-اسـت،-بـر-ایـن-بـاور-بنـا-می-شـود-كـه-تجلـی-خـرد-جمعـی-ایرانیـان-نیازمنـد-
بازنمایـی-و-نمایندگـی-شـدن-همـه-ایـن-. تكثرهـا-در-چارچـوب-حكمرانـی-و-اداره-كشـور،-در-
محدوده-هـای-قانـون-اساسـی-اسـت.-. 1-4. محوریت منافع ملي. سیاســت-ورزی-ملــي-و-بین-
المللــي،-جــز-بــا-تصمیمگیــری-و-عمــل-بــر-مبنــای-منافــع-ملــي-معنــا-نخواهــد-داشــت
.
[PDF] ﭼﻜﻴﺪﻩ ﻣﻘﺎﻻﺕ
– ذخیره شده
4 مارس 2013 … ﺗﺄﻣﻠﻲ ﺑﺮ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻳﻪ ﭘﺮﺩﺍﺯﻱ ﻏﺮﺏ ﻭ ﺍﻟﮕﻮﻱ ﺍﺳﻼﻣﻲ ﺍﻳﺮﺍﻧﻲ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﻭ ﺿﺮﻭﺭﺕ ﺁﻥ ﺩﺭ ﺣﻮﺯﻩ ﺭﻫﺒﺮﻱ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ /
49. ﻋﺒﺪﺍﻟﺤﺴﻴﻦ ﺧﺴﺮﻭﭘﻨﺎﻩ، ﻋﺒﺎﺩﺍﻟﻪ … ﺧﻮﺍﻧﺶِ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﺩﺭ ﺑﺴﺘﺮ ﺍﻟﮕﻮﻱ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﺑﻮﻣﻲ؛ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻣﻠﺰﻭﻣﺎﺕ
ﺍﺟﺮﺍﻳﻲ ﺷﺪﻥ ﺑﺎ ﺭﻭﻳﻜﺮﺩﻱ ﺑﺮ ﻗﺎﻧﻮﻥ. ﺍﺳﺎﺳﻲ ﺟﻤﻬﻮﺭﻱ ﺍﺳﻼﻣﻲ ﺍﻳﺮﺍﻥ / 91 ….. ﻫﻤﻪ، ﻓﻠﺴــﻔﻪ ﺑﻨﺎﻳﺶ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﻤﻚ ﺑﻪ
ﺷــﻜﻞ ﮔﻴﺮﻱ ﻣﻄﻠﻮﺏ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ، ﻋﺮﺿﻪ ﻣﺸﺎﻭﺭﺕ ﻫﺎﻱ ﻋﺎﻗﻼﻧﻪ ﻭ. ﺟﻬﺎﻥ ﺷﻤﻮﻝ ﺑﻪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺒﺎﻥ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *