دانلود کاملترین فایل مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها

Published on Author galaxyfileLeave a comment

مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها

مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
دسته بندی مدیریت
بازدید ها 5
فرمت فایل doc
حجم فایل 46 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 41

مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها

فروشنده فایل

کد کاربری 1627

کاربر

توضیحات: فصل دوم تحقیق کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو تحقیق

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی و فارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

ویژگی های خاص شرکت

اندازه شرکت

مفهوم اندازه ی شرکت: اندازه ی شرکت در مطالعات متعدد نمایانگر جنبه های مختلفی از شرکت است. اندازه ی شرکت می تواند نمایانگر اهرم شرکت باشد. اندازه ی شرکت می تواند نمایانگر برتری رقابتی نیز باشد. از آنجایی که سهم بیشتر بازار، نیاز به تولید و فروش بیشتر دارد لذا داشتن منابع مالی کافی و اندازه ی بزرگتر می تواند شرکت را در تولید بیشتر یاری کند تا بتواند مزیت های رقابتی ایجاد نماید. اندازه ی شرکت می تواند توانایی مدیریت و کیفیت طرح های حسابداری باشد و توسعه ی اندازه ی شرکت نشانگر مدیریت قوی است. اندازه ی شرکت می تواند نمایانگر کارایی اطلاعاتی باشد. و در نهایت اندازه شرکت می تواند نمایانگر میزان ریسک کلی شرکت باشد (شورورزی و پهلوان،1389).

اگر چه شروع فعالیت هر شرکت جدید، موجبات اشتغال تعدادی از نیروی انسانی را در پی دارد اما تنها ایجاد بنگاه، بیانگر اشتغال زایی و الزاماً گامی در راستای حل معضل بیکاری نیست. بلکه دوره ی حیات قابل قبول بنگاه ها عامل اساسی در ایجاد اشتغال اثرگذار توسط آن ها محسوب می شود.در میان مجموعه عواملی که دوره ی حیات یک بنگاه اقتصادی را تحت تأثیر قرار می دهد، اندازه ی آن به عنوان یکی از ویژگی های مختص شرکت و مهم ترین عامل تأثیرگذار تلقی می شود. شاید کمتر مطالعه ای را بتوان در این حوزه مشاهده کرد که بررسی تأثیر اندازه بر دوره ی حیات را نادیده انگاشته و آن را به عنوان مهم ترین عامل معرفی نکرده باشد (فیض پور و همکاران، 1390).

در بعضی از مطالعات نقش اساسی در بقا یا شکست یک بنگاه را اندازه شرکت دانسته اند و نشان می دهند که بین اندازه و رشد و یا شکست رابطه وجود دارد (دان و همکاران[1]، 2005). ورود بنگاه های جدیدالورود به فعالیت های اقتصادی همواره با عنوان معیاری اصلی برای سنجش عملکرد بخش یا منطقه محسوب می شود، اما همواره این سؤال که اندازه مطلوب برای یک بنگاه اقتصادی در زمان ورود چه اندازه ای است؟ سوالی است که از دیرباز مورد ارزیابی اقتصاددانان قرار گرفته و برای آن پاسخ های متعددی ارائه گردیده است. درحالی که برخی، اندازه های کوچک را برای بنگاه های اقتصادی در زمان ورود پیشنهاد می کنند، گروه دیگر بر این باورند که بنگاه های بزرگ به دلیل توانایی استفاده از صرفه های ناشی از مقیاس بر بنگاه های کوچک ارجحیت دارند (فیض پور و رادمنش، 1391). به عنوان مثال دان و همکاران (2005) بیان کردند بنگاه هایی که از نظر اندازه شرکت و سهم در بازار بزرگ هستند دارای بقای بیشتری هستند.

اندازه در زمان ورود الزاماً به معنی اندازه ی بهینه نبوده و این خود می تواند زمینه ی خروج بنگاه های کوچک و متوسط را بیش از سایر بنگاه ها فراهم کند (سفیز و مارسیلی، 2006). بنابراین بنگاهی که فعالیت خود را در اندازه ای از کوچک و احیاناً غیر بهینه آغاز می کند، پس از مشاهده ی عملکرد خود برای بقا در بازار لازم است تا اندازه ی خود را به سوی اندازه بهینه سوق دهد. در مقابل، چنانچه بنگاهی که در مقیاسی بزرگ فعالیت می کند، با کارایی کم تر از حد انتظار مواجه شود، امکان دارد قبل از خروج از فعالیت، کوچک شود. درحالیکه چنانچه کارایی کم تر از حد انتظار بنگاه، در حدی اندک و قابل اغماض باشد، تمایلی نیز برای کوچک شدن بنگاه وجود نداشته و بنگاه ترجیح می دهد در همان مقیاس باقی بماند. درنتیجه، مقیاس بزرگ تر ورود بیانگر موفقیت بیشتر است. بنابراین، بر اساس نظریه های موجود در این حوزه عموماً بنگاه های جدید با مقیاسی کوچک وارد می شوند، اما امید به زندگی نسبتاً کوتاهی دارند، چون ورود آسان الزاماً دوره ی حیات طولانی را در بر نمی گیرد.

رفتار بنگاه های جدیدالورود به فعالیت اقتصادی در راستای تعدیل اندازه خود نسبت به وضعیت موجود و گذشته زمان، موضوعی است که از هر حیث اهمیت یافته و علاوه بر آن، می تواند به عنوان مبنایی برای تعریف اندازه مورد توجه جدی قرار گیرد.با چنین شناختی از تأثیر اندازه بر عملکرد یک بنگاه اقتصادی می توان مطالعات متعددی را در این حوزه مشاهده کرد. اما شروع مطالعات منسجم و علمی دوره ی حیات بنگاه های اقتصادی را شاید بتوان به مطالعه ی انجام شده توسط ایوانس[2] در کشور امریکا و در سال 1987 نسبت داد. ایوانس با استفاده از داده های مربوط به بنگاه های تجاری کوچک امریکا، رابطه ی مثبت قوی ای را بین احتمال بقای بنگاه ها و اندازه ی آن ها آزمون کرده است. پس از ایوانس، دیون، ربرت و ساموئلسن (1989) و نیز فیلیپس و کریچف (1989) در مطالعات جداگانه ای موضوع بقا و رشد بنگاه های وارد شده به تجارت امریکا را بررسی کردند. کاهش نرخ شکست بنگاه در نتیجه ی افزایش اندازه آن از نتایج مطالعه دیون و همکارانش می باشد.مطالعه ی فیلیپس و کریچف نیز که با استفاده از داده های بنگاه های کوچک امریکا انجام شده، نتایج مطالعه ی ایوانس را تأیید کرده است ( فیض پور و همکاران، 1390).

هولمز وهمکاران[3] (2010) نیز مقاله ای تحت عنوان تجزیه و تحلیل بقای شرکت های جدید با استفاده از تابع هازارد ارائه دادند. در این تحقیق نتایج به دست آمده برای SMEs مطابق با مطالعات انجام شده، ذکر شده است که یک رابطه مثبت بین اندازه و بقای شرکت وجود دارد.

2-2-3-1-2- سرمایه اولیه

تعریف مفهومی سرمایه: سرمایه، در علم اقتصاد، عبارت است از حق یا علاقه صاحبان یک موسسه نسبت به دارایی موسسه مذکور. این مبلغ از کم کردن بدهی‌های موسسه از جمع دارایی آن بدست می‌آید. به عبارت دیگر پس از پرداخت تمام بدهی‌ها و تعهدات یک موسسه آنچه از دارایی باقی می‌ماند متعلق به صاحب یا صاحبان موسسه است[4].

سرمایه از مهم ترین عوامل تجارت بوده و بزرگ ترین وسیله جلب منفعت است. هر شرکت باید دارای سرمایه باشد، تا بتواند نتیجه ای از عملیات خود که تجارت است برده و منتفع شود. اهمیت شرکت های تجارتی را از سرمایه آنها می توان درک کرد. تحولات پیچیده و سریع چند دهه ی اخیر و نیز شتاب گیری روند جهانی شدن موجب شده است تا جوامع گوناگون تلاش كنند بیش از پیش خود را برای پذیرش تحول آماده كنند. برپایی و فعال نگهداشتن شركت های بزرگ، تاچند دهه ی پیش به عنوان یك مزیت اقتصادی تلقی می شد و چنین استدلال می شد كه هرچه این شركت ها بزرگ تر باشند، اقتصاد پویاتر و قدرتمندتر می شود. با مراجعه به تحقیقات و متون دانشگاهی مشاهده می شود كه عمده ترین دلایل ناكامی شركت ها فقدان یا عدم كفایت سرمایه گذاری و تأمین مالی نامناسب و ناكافی آنان است. بنابراین،‌ ممكن است ضعف­های موجود منجر به سرمایه­گذاری نامناسبی شود كه ادامه­ی بقاء و حیات شركت را تهدید كند. ساختار سرمایه­ی نامناسب برای هر شركتی و یا به طور خاص در مورد شركت­های كوچك همه­ی زمینه­های فعالیت یك شركت را تحت تاثیر قرار می­دهد و می­تواند منجر به بروز مسایلی نظیر عدم كارایی در بازاریابی محصولات،‌ عدم كارآمدی و ناتوانی در بكارگیری مناسب نیروی انسانی و موارد مشابه شود (سجادی و جعفری، 1386).

اهمیت سرمایه بیشتر مورد نظر معامله کنندگان با شرکت است و اشخاص با ملاحظه اعتبار و میزان سرمایه شرکت، قرارداد منعقد و یا معامله انجام می دهند. به این جهت هر شرکت باید در هر گونه اسناد و صورت حساب و اعلانات و نشریات و غیره که به طور خطی یا چاپی صادر یا منتشر می نماید میزان سرمایه خود و آن قسمتی که تأدیه شده است صریحاً قید کند. ون آئوكین[5] معتقد است سرمایه­گذاری مناسب و كافی در شركت­ها به آنها این امكان را می­دهد تا بتوانند منابع ضروری را تحصیل كنند. وی اهمیت تحصیل منابع را با موفقیت شركت­ها در بازار مرتبط می­داند و می­گوید به این طریق شركت­ها می­توانند فرصت­های بازار را با موفقیت دنبال كنند و از مزیت­های فعالیت در بازار بهره­مند شوند (ون آئوکین، 2005). کسار[6] معتقد است اندازه ی شرکت ها در بدو شروع با سهم بدهی آنها در ساختار سرمایه شان ارتباط مستقیم دارد (کسار، 2004). مودیگلیانی و میلر[7] بیان می کنند که اندازه ی شرکت بر ساختار سرمایه تأثیری ندارد. اما، محققان زیادی معتقدند بین اندازه ی شرکت ها و ساختار مالی آنها رابطه وجود دارد (مودیگلیانی و میلر، 1958). چیتندن و همکاران[8] معتقد هستند تئوری مزبور در مورد شرکت های کوچک در مقایسه با شرکت های بزرگ کاربرد بیشتری دارد. زیرا، هزینه های تامین مالی برون سازمانی برای شرکت های کوچک بیشتر است و این موضوع ترجیحات و اولویت های این شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد(چیتندن و همکاران، 1996) .

بون و همکاران[9] و برادلی و همکاران[10] در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که شرکت های فعال در بخش های دارویی، الکترونیک، غذایی و ابزارآلات از اهرم نسبتاً پایینی برخوردارند، در حالی که شرکت های فعال در بخش های سیمان، کاشی و سرامیک، کاغذ و آهن آلات از اهرم نسبتاً بالایی برخوردارند. به اعتقاد دولینگر[11] منابع تامین مالی و سرمایه واحدهای تجاری، به چرخه ی عمر شرکت ها و دوران عمر شرکت ها بستگی داشته و اینکه شرکت در مرحله ی بلوغ یا رشد قرار گرفته است، نیز بر روی این موضوع موثر است (سجادی و جعفری، 1386).[1] Dunne and et al

[2] Evans

[3] Holmes et al.

[4] wikipedia.org

[5] Van auken

[6] Cassar

[7] Modigliani and Miller

[8] Chittenden and et al

[9] Bowen and et al

[10] Bradley and et al

[11] Dollinger

پیشینه تحقیق ومبانی نظری عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
vmqw8739.yjob.ir/‏ – ذخیره شده
فایل پیشینه تحقیق ومبانی نظری عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها داری
41صفحه … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری
پژوهش)
مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
simone.docipapert.ir/post/matlab211.html‏ – ذخیره شده
6 آگوست 2017 … سخن روز: مصاحبت با خردمندان گنج است و معاشرت با جاهل باعث تعصب و رنج است.
بسیار خرسندیم که کاملترین مرجع مبانی نظری وپیشینه تحقیق …
فایل مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
webmo.hesarearticle.ir/post/matlab885.html‏ – ذخیره شده
20 جولای 2017 … سخن روز: اعتماد به نفس باید آنقدر بالا باشد که هیچ چیز نتواند جلوی ما را بگیرد.
عنوان محصول دانلودی:مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر …
مبانی نظری وپیشینه پژوهش درباره عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
prozhe.sellu.ir/product-75118-مبانی-نظری-وپیشینه-پژوهش-درباره-ی-عوامل-تأثیر-گذار.aspx‏
مبانی نظری وپیشینه پژوهش درباره ی عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها. توضیحات
: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …
کاملترین فایل مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر …
arastu.fullilandr.ir/post/matlab564.html‏ – ذخیره شده
15 آگوست 2017 … سخن روز: افراد داراي اضافه وزن حتما سحري بخورند محصول دانلودی: مبانی نظری
وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها به صفحه دانلود …
مبانی نظری وپیشینه تحقیق بررسي نقش سرمايه فكري بر …
downloadpaper.downloadpaper.cu.cc/product/1120447‏ – ذخیره شده
دانلود رایگان فروشگاه جامع تحقیقات کامپیوتری , مبانی نظری و مقالات دانشجویی. …
مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت … مبانی نظری …
دانلود فایل مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای …
www.galaxyfile.ir/دانلود-فایل-مبانی-نظری-وپیشینه-تحقیق-ع-5/‏ – ذخیره شده
5 ژوئن 2017 … مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها. فروشنده فایل. کد
کاربری 1627. تمام فایل ها. کاربر. توضیحات: فصل دوم تحقیق …
دانلود فایل کامل مبانی نظری و پیشینه پژوهش عوامل تاثیرگذار بر …
jacobieiro.ir/post/matlab3047.html‏ – ذخیره شده
23 جولای 2017 … یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود
((مبانی نظری و پیشینه پژوهش عوامل تاثیرگذار بر بقای شرکت …
مبانی نظری وپیشینه تحقیق مدیریت دانش مشتری در سازمان
7934rbcr.wreyhan.ir/‏ – ذخیره شده
فایل مبانی نظری وپیشینه تحقیق مدیریت دانش مشتری در سازمان دارای78 صفحه وبا
فرمت ورد … پیشینه تحقیق ومبانی نظری عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها.
مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
prozhehfile.rozblog.com/…/مبانی-نظری-وپیشینه-تحقیق-عوامل-تأثیر-گذار-بر-بقای-شرکت-ها.html‏
13 ژانويه 2017 … پيشينه پزوهش و مباني نظري عوامل تأثير گذار بر بقاي شرکت ها پيشينه … مبانی
نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عوامل تأثیر گذار بر …
[PDF] مبانی نظری و پیشینه پژوهش عوامل تاثیرگذار بر بقای شرکت ها (PDF …
dlftd.ir/14871006/24357.html/pdf‏ – ذخیره شده
2017-01-20. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺎﺛﯿﺮﮔﺬار ﺑﺮ ﺑﻘﺎی ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ. ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ
ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ). ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﻣﻨﺒﻊ ﻧﻮﯾﺴﯽ درون ﻣﺘﻨﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﻮه APA ﺟﻬﺖ اﺳﺘﻔﺎده …
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
dayfun.ir/Tags/?…دانلود%20مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20تحقیق%20عوام…‏ – ذخیره شده
این دختر زیبا تغییر جنسیت داد (عکس) یک زن ۲۱ ساله فیلیپینی برنده مسابقه
ملکه زیبایی فراجنسیتی ها و تغیرجنسیت داده ها (ترنس سکشوآل ها -تی اس) شد.
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
dayfun.ir/Tags/?…دانلود%20مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20تحقیق%20عوام…‏ – ذخیره شده
به گزارش تابناک رضوی به نقل از خبرگزاری فرهنگ رضوی حجت‌الاسلام محمد احمدزاده در
نشست خبری که امروز با موضوع «طرح تابستانی نشاط معنوی» در اداره اوقاف خراسان …
پیشینه تحقیق در مورد رضایت زناشویی :: دهه شصت, دانلود پیشینه …
dahe60.blog.ir/…/پیشینه%20تحقیق%20در%20مورد%20رضایت%20زناشویی‏ – ذخیره شده
۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «پیشینه تحقیق در مورد رضایت زناشویی» ثبت شده است …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها · مبانی نظری و …
مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای … – وب سایت
fatemehkh8795.data6.ir/page-475086.html‏
مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها. لینک منبع و
پست :مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
[PDF] ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﻋﻨﻮان ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ – گنج
ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/516515‏ – ذخیره شده
ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ در اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺳﻌﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ ﺗﺎ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﯾﻦ ﻋﻮاﻣﻠﯽ ﮐﻪ در ﺗﻮﺳـﻌﻪ ﻣﺤﺼـﻮل ﺟﺪﯾـﺪ ﺗـﺄﺛﯿﺮ ﮔـﺬار. اﺳﺖ را
ﻣﻮرد ﺑﺤﺚ و ﺑﺮرﺳﯽ … ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻧﯿﺰ ﺑﺎ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻧﯿﺮوي ﻣﺤﯿﻄﯽ در ﺣﺎل اﻓﻮل ﻣﯽ ﺑﺎﺷـﺪ اﯾـﻦ ﻋﻮاﻣـﻞ ﻣﻮﺟـﺐ ﺷـﺪه ﺗـﺎ
ﺷـﺮﮐﺘﻬﺎ ﭼﻨـﯿﻦ … ﻧﻈﺮو ﺟﻤﻊ آوري اﻃﻼﻋﺎت در راﺳﺘﺎي ﻓﺮﺿﯿﻪ ﻫﺎ در ﭼﺎرﭼﻮب ﻧﻈـﺮي ﺗﺤﻘﯿـﻖ اﻧﺠـﺎم ﮔﺮﻓﺘـﻪ
اﺳـﺖ، ﺟﺎﻣﻌـﻪ …… ﺗﮑﻤﯿﻠﯽ ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﺑﺮاي ﺗﺪوﯾﻦ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﺑﻪ روش ﮐﺘﺎﺑﺨﺎﻧﻪ اي اﻧﺠﺎم ﻣﯽ ﺷﻮد
.
SID.ir | شناسايي و اولويت بندي زير ساختهاي سازماني موثر بر اجراي …
fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?id=224256‏ – ذخیره شده – مشابه
قرن بيست و يکم را بايد قرن رقابت براي بقا دانست. … با بکارگيري قدرت خلاقيت
و کارآفريني سازماني ضمن بازنگري مجدد برنامه ها و فعاليت هاي … مديريت قبل از
شروع هر برنامه مهندسي ارزش بايد عوامل سازماني موثر بر اجراي موفقيت آميز … مربوط
به ادبيات موضوع ومباني نظري و پيشينه تحقيق، از روش کتابخانه اي استفاده شد و
به …
[PDF] ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ ﺑﺮ ﻧﻮآوري ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺗﮑﯿﻪ ﺑﺮ ﭘﺎ – مطالعات مدیریت صنعتی
jims.atu.ac.ir/article_193_def9c3bdfed57b818479111f119fc777.pdf‏ – ذخیره شده
ﺑﺮ اﺳﺎس ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺠﺮﺑﯽ، ﻋﻮاﻣﻠﯽ. ﺷﺎﻣﻞ ﻋﻮاﻣﻞ ﺳﺎﺧﺘﺎري، … اﻗﺘﺼﺎد ﺟﻬﺎﻧﯽ و رﻗﺎﺑﺖ روزاﻓﺰون
ﻣﻮﺟﻮد، ﺧﻼﻗﯿﺖ و ﻧﻮآوري در ﺣﮑﻢ ﺑﻘﺎ و ﮐ. ﻠﯿﺪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ. ﺳﺎزﻣﺎن اﺳﺖ …. ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ ﺑﺮ ﻧﻮآوري ﺑﺎز در
ﺻﻨﻌﺖ ﻧﺸﺮ اﯾﺮان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ . ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي. ﻗﺒﻞ. از. اﯾﻨﮑﻪ. ﻧﻮآوري. ﺑﻪ. ﺷﮑﻞ. ﺑﺎز. اﺗﻔﺎق … ﺳﺎزي. داﻧﺶ. ﭼﻨﺪان.
ﻓﻌﺎل. ﻧﺒﻮدﻧﺪ . ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ. ﺑﻌﻀﯽ. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ﺑﺮ. آن. ﺷﺪﻧﺪ. ﺗﺎ. ﺧﻮد در. زﻣﯿﻨﻪ. ي. ﺗﺤﻘﯿﻖ. دﺳﺖ. ﺑﻪ. ﮐﺎر. ﺷ. ﻮﻧﺪ. و.
از.
[DOC] ” شناسايي عوامل موثر بر بکارگيري تجارت الکترونيکي: مطالعه بين …
https://tmj.um.ac.ir/index.php/manag/article/download/…/1510‏ – ذخیره شده
هدف تحقيق ارزيابي اثر مديريت دانش در خلق استراتژي رقابتي تمايز از مجراي
زنجيره … نظري مدل تحقيق ادبيات و پيشينه تحقيق بررسي و مدل زنجيره ارزش
فعاليت هاي …. سرمايه فكري، تجربيات، دانش سازماني و اطلاعات موجب موفقيت و بقاي
آن ها مي شود. … مديريت دانش بر زنجیره ارزش فعاليت هاي شرکت هاي فعال در صنعت
نرم افزار چه …
پرتال جامع علوم انسانی – مطالعه عوامل تأثیرگذار بر فضای کسب وکار …
www.ensani.ir/fa/content/332016/default.aspx‏ – ذخیره شده – مشابه
مطالعه عوامل تأثیرگذار بر فضای کسب وکار در ایران … این رو، نقش سرنوشت سازی
در حیات و بقای سازمان ها و شرکت ها (بنگاه های اقتصادی) طی دوره عمر آنها برعهده دارد. …
پس از بیان مقدمه، در بخش دوم مبانی نظری و پیشینه موضوع مطرح خواهد شد. … متغیرهای
مستقل مورد نظر در این تحقیق عبارتند از سرمایه گذاری های دولتی، تورم، سهم درآمدهای …
[PDF] فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش – دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/…/pdf/فصل%202.pdf‏ – ذخیره شده – مشابه
گذار، که شخص اول تعهد می کند در قبال دریافت مبلغی به … با تصویب قانون ثبت
شرکت ها در ایران شرکتهای …. مبانی. نظری. و. پیشینه. پژوهش. ١٦. آینده حفظ گردد و از
سوی دیگر. تاثیر این ….. هر سازمان انتفاعی یا غیر انتفاعی برای بقای خود نیاز به
… مهمترین عوامل آمیخته بازاریابی در شرکت های خدماتی و از جمله در شرکت های بیمه.
تحقیق عوامل تأثیر گذار بر خلاقیت – چارچوب مبانی نظری و فصل دوم …
pscdl.ir/10001000/1.html/html_content‏ – ذخیره شده
24 مه 2017 … تحقیق عوامل تأثیر گذار بر خلاقیت فهرست: مرور سوابق نظری و پیشینه مورد مطالعه
ادبیات و پیشینه تحقیق اجزاء خلاقیت هوش و خلاقیت خلاقیت و … پیشینه پزوهش و
مبانی نظری عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها 2017-05-19
نوآوری سازمانی و تأثیر آن بر سرآمدی شركت ها – dlsar
dlsar.hashop.ir/248540-2/‏ – ذخیره شده
18 جولای 2017 … پایگاه دانلود فایل های مبانی نظری و پیشینه تحقیق،پاورپوینت،پرسشنامه،ترجمه …
نوآوری سازمانی و تأثیر آن بر سرآمدی شرکت ها در ۱۳ صفحه مجزا قابل ویرایش در قالب
… نوآوری و رقابت از عوامل مؤثر و تضمین کننده بقای مؤسسات در دنیای … عامل اساسی و
تأثیرگذار بر عملکرد و در نتیجه تعالی سازمان تلاش شده است، …
مبانی نظری عوامل تأثیرگذار بر انتخاب سهام توسط سرمایه گذاران
fileload.rzb.blogka.ir/post470577.html‏
مبانی نظری عوامل تأثیرگذار بر انتخاب سهام توسط سرمایه گذاران. لینک منبع و پست
:مبانی نظری عوامل تأثیرگذار بر انتخاب سهام توسط سرمایه گذاران
علوم انسانی | سل وای
selly.ir/category/علوم-انسانی/‏ – ذخیره شده
مبانی نظری وپیشینه پژوهش درباره ی عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها دسته بندی
علوم انسانی فرمت فایل docx تعداد صفحات 41 حجم فایل 38 کیلو بایت برای …
[PDF] PDF: مبانی نظری و پیشینه تحقیق آمیخته بازاریابی | شبکه فایل
dl79.filenetwork.ir/article321134-مبانی-نظری-پیشینه…/view.pdf‏ – ذخیره شده
10 مارس 2017 … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ آﻣﯿﺨﺘﻪ ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ ﺑﻬﺘﺮ اﺳﺖ ﭘﯿﺶ از ﮐﻠﯿﮏ روی ﻟﯿﻨﮏ داﻧﻠﻮد … در دﻧﯿﺎی رﻗﺎﺑﺘﯽ
اﻣﺮوز، ﺳﺎزﻣﺎن ﻫﺎ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺑﻘﺎی ﺧﻮد ﻧﯿﺎز ﺑﻪ اﺳﺘﻔﺎده از ﻓﻨﻮن ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ و ﻧﯿﺰ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت … اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﺗﺤﻮﻻت
ﺑﺎزار و ﺗﻐﯿﯿﺮات اﻟﮕﻮی ﻣﺼﺮف ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن را ﻧﺎدﯾﺪه ﻣﯽ ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ و ﺑﻪ … ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺑﺎ ﺑﺮرﺳﯽ و ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻋﻮاﻣﻞ درون …
ﺑﺎ ﻣﺤﺼﻮل، از ﺟﻨﺒﻪ ﻫﺎی ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ، ﻣﺎﻟﯽ، ﮐﯿﻔﯽ ﻣﺤﺼﻮل و ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ ﮐﻪ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺬار و.
[PDF] ﺑﺮرﺳﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺬار در اﯾﺠﺎد ﻧﻮآوري،ﺧﻼﻗﯿﺖ و ﮐﺎرآﻓﺮ – مرکز رشد و کارآفرینی
roshd.yu.ac.ir/…/عوامل_تاثیر_گذار_در_ایجاد_نو_آوری_6072.pdf‏ – ذخیره شده
ﺷﻨﺎﺳﺎﺋﯽ. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻮآوري. ،. ﺧﻼﻗﯿﺖ و ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ. ،. ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺬار ﺑﺮ آﻧ. ﻬﺎ و ﺗﻮاﻧ. ﻤﻨﺪي. ﻧﻮآوري. 1. و.
ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ را … ﻧﺘﺎﯾﺞ ﺑﺪﺳﺖ آﻣﺪه از اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﻧﺸﺎن ﻣﯿﺪﻫﺪﮐﻪ. در ﭼﻨﺪ ﺳﺎل اﺧﯿﺮ روﻧﺪ ﺑﻬﺒﻮد. ﺗﻮان. ﻧﻮآوري در.
ﺷﺮﮐﺖ …. ﻧﻮآوري رﻣﺰ ﺑﻘﺎي ﺳﺎزﻣﺎن اﺳﺖ درﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺧﯽ از ﺳﺎزﻣﺎﻧﻬﺎ ﺑﺤﺚ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻧﻮآوري را ﺑﻪ ﺻﻮرت
درون ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ دﻧﺒﺎ. ل ﻣﯽ ….. و ﻫﻤﮑﺎراﻧﺶ ﺗﻼش ﮐﺮده اﻧﺪ ﯾﮏ ﭼﺎرﭼﻮب ﻧﻈﺮي ﺑﺮاي ﺗﺪوﯾﻦ ﺷﺎﺧﺼﻬﺎي ارزﯾﺎﺑﯽ
ﻧﻮآوري.
توسعة مدل ساختاری برای تأثیر همسویی راهبردهای بازاریابی بر عملکرد
nmrj.ui.ac.ir/article_21449.html‏ – ذخیره شده
این پژوهش تأثیر همسویی راهبردهای بازاریابی بر عملکرد مالی با نقش میانجی عملکرد
زنجیرة تامین را بررسی کرده است. … را برای بهبود عملکرد، رقابت و بقا در بلندمدت
به طور مداوم ارزیابی کنند (صنایعی و همکاران، 1390). … راهبرد بازاریابی مجموعهای از
تصمیمات یکپارچه است که شرکتها با کمک آنها به …
پايان نامه هاي دفاع شده – پرديس البرز دانشگاه تهران
alborz.ut.ac.ir/ThesisDefendedList.php‏ – مشابه
دکتر فرشته امين, بررسي تأثير عوامل استراتژيك بر توسعه محصول جديد (مورد
مطالعه: … و بررسي مقدار تاثير آن در فعاليت هاي نوآورانه شركتها, مديريت صنعتي –
توليد … زمان انتظار مشتريان بخش فروش كال سنتر, مديريت صنعتي – تحقيق در
عمليات …. دکتر محسن نظري, • تبيين عوامل موثر بر توسعه مزيت والديني (مادري) در
شركت هاي …
[PDF] ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ ﻣﺰﯾﺖ رﻗﺎﺑﺘﯽ ﻫﺎي ﻓﻌﺎل در ﺻﻨﻌﺖ – معاونت مسکن و ساختمان
maskan.mrud.ir/Portal/File/ShowFile.aspx?ID=a223b2ce…‏ – ذخیره شده – مشابه
اﻓﺰوده ﺑﺮاي ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن و ﺣﻔـ. ﻆ آن. ﻫـﺎ، ﺷـﺮﮐﺖ. ﻫـﺎي ﺳـﺎﺧﺘﻤﺎﻧﯽ. ﻧﺎﭼﺎرﻧﺪ ﺗﺎ ﻣﺰﯾﺖ. ﻫﺎي رﻗﺎﺑﺘﯽ ﺑﺮاي ﺧﻮد اﯾﺠﺎد
ﻧﻤﻮده و ﺑـﺮاي ﺣﻔـﻆ و ﻧﮕﻬـﺪاري و ﺗﻮﺳـﻌﻪ … ﻫﺎي ﺗﺤﻘﯿﻖ، ﭘﯿﺸﻨﻬﺎداﺗﯽ ﺑـﺮاي. ﮐﺴﺐ و ﺣﻔﻆ ﻣﺰﯾﺖ رﻗﺎﺑﺘﯽ اراﺋﻪ ﺷﺪه
اﺳﺖ . ﮐﻠ. ﯿﺪواژه ﻫﺎ. : ﻣﺰﯾﺖ رﻗﺎﺑﺘﯽ … اﻗﺘﺼﺎد ﻣﺴﮑﻦ. ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ ﺑﺮ ﻣﺰﯾﺖ رﻗﺎﺑﺘﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎي ﻓﻌﺎل
…. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ … ﻫﺎ را وادار ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺗﺎ ﺑﺮاي ﺑﻘﺎ و ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺧﻮد ﻣﺘﻔﺎوت از ﻗﺒـﻞ و ﻣﺘﻔـﺎوت از …
[PDF] اصل مقاله (381 K) – سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه تربیت مدرس
journals.modares.ac.ir/article_13311_6075f43e182dd38a3931e4f61d3c5c52.pdf‏ – ذخیره شده
قرار دارند که برخلاف یک دژ مستحکم بلکه همانند یک موجود زنده به دنبال بقا و …
سرعت به عنوان عوامل حیاتی در عملکرد شرکت ها و سازمان هادر نتیجه تحول محیط …. است
در مطالعه حاضر بر اساس مبانی نظری، پیشینه پژوهش و همچنین فرآیند تعیین عوامل.
تاثیرگذار بر سازمان هوشمند از طریق تکنیک دلفی طی سه راند پیشنیازهای شکل
گیری.
[PDF] طراحی مدل حسابرسی اجتماعی با استفاده از روش … – دانش حسابرسی
danesh.dmk.ir/article-1-1414-fa.pdf‏ – ذخیره شده
با بررسی مبانی نظری و مرور. پیشینه های تحقیق، متغیرهای اثرگذار بر حسابرسی
اجتماعی تعیین شدند که توسط خبرگان مورد. تأیید قرار … حسابرسی اجتماعی یکی
از مهم ترین مراحل بهبود مسئولیت اجتماعی شرکت ها می باشد. برای. بسیاری از ….
بررسی عوامل تأثیر گذار بر حسابرسی اجتماعی در شرکت های هندی پرداخت. او بیان
کرد …
[DOC] فصل اول: مقدمه، كليات تحقيق و اهميت موضوع
danesh.dmk.ir/browse.php?a_id=409&slc_lang=fa…1…‏ – ذخیره شده
So banks for their survival, should control and reduce the risks that to do this,
Identification of effective … یکی از مهم ترین عوامل تاثير گذار بر نقدینگی بانک ها
، موقعيت دارايي و بدهي هاي بانک ها است. … مباني نظري و پيشينه تحقيق ….. نسبت
هاي بدهي جاري، وزن تعهدات كوتاه مدت را در جنبه هاي مختلف ترازنامه شركت نشان مي دهند
.
[PDF] شناسايي عوامل موثر بر توسعه نوآوري فردي – فصلنامه مدیریت توسعه …
jtdm.irost.ir/article_36_a8f6ca142833b55a6a49732526cc822f.pdf‏ – ذخیره شده
تأثيـر عوامـل سـازمانی بـر نـوآوري فـردی صـورت گرفتـه اسـت. … در صنعـت فنـاوري
در سراسـر دنيـا، رقابـت پذيـري و بقـای نهايـی يـك سـازمان بـه … مباني نظري تحقیق
…. تحقيقــات وســيع و پراكنــده ای در خصــوص عوامــل مختلــف داخلــی شــركت هــا بــر.
[PDF] تاثیر مالکیت خانوادگی بر ساختار سرمایه شرکت های پذیرفته شده در …
jik.srbiau.ac.ir/article_9515_76ba1951b11624c0d9237e78cc087e65.pdf‏ – ذخیره شده
تاثیر مالکیت خانوادگی بر ساختار سرمایه شرکت های پذیرفته شده در … عوامل موثر
بر این ارتباط را مورد بررسی قرار دهد به منظور پاسخ گویی به سواالت فوق … لذا در
ادامه پس از بیان مبانی نظری موضوع پژوهش وپیشینه تحقیق به فرضیه ها ویافته های
…. پیش روی شرکت هاست اما در عین حال حیاتی ترین تصمیم در مورد ادامه بقای آنها است
.
[PDF] ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ و ﭘﺎراداﯾﻢ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎﺗﯽ آن در ﺣﺮﻓﻪ ﺣﺴﺎﺑﺪاري ﻣﺒﺎﻧﯽ
jma.srbiau.ac.ir/article_3545_fb696b271fbd3ffc8bf7d5e52db71873.pdf‏ – ذخیره شده
ﻃﺮﻓﯽ دﯾﮕﺮ، ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﺑﺮ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﯾﮏ دﻏﺪﻏﻪ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺗﻠﻘﯽ ﮔﺮدﯾﺪه و اﻧﺘﻈﺎرات ذﯾ … اﺟﻤﺎﻟﯽ ﺑﺮ ﺗﺌﻮرﯾﻬﺎي راﯾﺞ
در ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت و ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺳﺎﻟﻬﺎي اﺧﯿﺮ اراﺋﻪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ. … ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ، ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ، ﭘﺎراداﯾﻢ
ﺗﺤﻘﯿﻘﺎﺗﯽ ، ﺣﺮﻓﻪ ﺣﺴﺎﺑﺪاري … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﻣﺮوري ﺑﺮ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ …. ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺤﯿﻄﯽ و اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ در
ﺗﺼﻤﯿﻤﺎت ….. اﻗﺘﺪار ﻫﻤﺮاه. اﺳﺖ . ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ. اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. ﺳﺎزﻣﺎﻧﻬﺎ،. ﻋﺎﻣﻞ. اﺳﺎﺳﯽ. ﺑﻘﺎي. ﻫﺮ. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ. اﺳﺖ ﮐﻪ. ﺑﺎ
. ﺗﻮﺟﻪ. ﺑﻪ.
[PDF] اصل مقاله (6933 K) – راهبرد مدیریت مالی – دانشگاه الزهرا
jfm.alzahra.ac.ir/article_2667_11e7595bc7c8b06c15de1508cd28cf4a.pdf‏ – ذخیره شده
هدف از پژوهش حاضر، بررسی تأثیر افشای مسئولیت اجتماعی شرکت بر کارایی
سرمایه گذاری است. شواهد بیانگر این …. کلارکسون (۱۹۹۵) استدلال کرد که بقا و. سود
آوری یک … اجتماعی و ساختار مالکیت شرکتها تأثیرگذار است. حبیب و … با توجه به
مبانی نظری و پیشینه پژوهش، فرضیه پژوهش به صورت زیر تدوین می شود: بین
افشای …
[PDF] شناسایی و رتبه بندی عوامل مؤثر بر حسابرسی اجتماعی با استفاده از …
qfaj.ir/article-1-620-fa.pdf‏ – ذخیره شده
طوری که این موضوع تبدیل به یکی از مبانی صحیح مسئولیت اجتماعی شرکت. ) CSR
. ( شده. است. از سوی … عوامل مؤثر بر حسابرسی اجتماعی را تعیین نماید. در ادامه، مبانی
نظری و پیشینه پژوهش،. فرضیه. ها و روش. شناسی و یافته ….. محیطی باعث افزایش در
مشروعیت شرکت و بقای آن می. شود. 1 Gao & ….. مباحث نوین تحقیق در عملیات.
[PDF] اصل مقاله – فصلنامه علمی ترویجی فرآیند نو
www.farayandno.ir/article_26354_338777dad8c37093adf4703f6b0db360.pdf‏ – ذخیره شده
از ﺑﯿﺎن ﻣﺴﺌﻠﻪ و ﺿﺮورت و اﻫﻤﯿﺖ آن، ﺑﺎ ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ …. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ﺑﺎﯾﺪ در ﻣﻮاﺟﻬـﻪ ﺑـﺎ ﭼـﺎﻟﺶ
ﻣﺤﺼـﻮل. ﺟﺪﯾﺪ ﻗﯿﺮﻫﺎي. PG. ،. ﺗﻐﯿﯿﺮ روﯾﮑﺮد در ﻧـﻮع ﻣﺤﺼـﻮﻻت ﺗﻮﻟﯿـﺪي را ﺑـﺎ ﺗﻮﺟـﻪ ﺑـﻪ ﺷـ …. ﺑﻘﺎي ﺳﺎزﻣﺎن.
اﺷﺎره ﻧﻤﻮد. ( )11(. ﺑﻮﺷﻬﺮي،. ).2003. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ي ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت در زﻣﯿﻨﻪ. ي ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺎﺛﯿﺮﮔﺬار ﺑﺮ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺗﻮﺳﻌ.
دانلود مبانی نظری تحقیق درباره نیازهای بنیادی روانی قابل استفاده در …
https://www.iranpajohesh.com/…/8213-دانلود-مبانی-نظری-تحقیق-درباره-نیازهای-بنیادی-روانی-قابل-استفاده-در-مقاله-و-پایان-نامه.html‏ – ذخیره شده
دانلود مبانی نظری تحقیق درباره نیازهای بنیادی روانی قابل استفاده در مقاله و پایان
نامه: آدمی … دارای تعدادی نیازهای فیزیولوژیکی پایه است که برای حفظ و بقای او باید
ارضاء شوند. … و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده
در تحقیق و پژوهش ….. پروژه زیر درباره عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها می باشد.
فصل دوم مبانی نظری و ادبیات تحقیق جریان های نقدی و فرصت های …
panjere.xyz/…/فصل-دوم-مبانی-نظری-و-ادبیات-تحقیق-جریان-های-نقدی-و-فرصت-های-سرمایه-گذاری‏
مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها · مبانی نظری
وپیشینه تحقیق روش تحلیل پوشش داده ها. مبانی نظری وپیشینه تحقیق روش تحلیل

[PDF] و ﻣﺘﻮﺳﻂ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻦ ﻫﺎي ﮐﻮﭼﮏ ﻫﺎي ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ ﺑﺮ ﭘﯿﺎﻣﺪﻫﺎي – فصلنامه نوآوری و ارزش …
innovation.saminatech.ir/WebUsers/…/13941029155949898-F.pdf‏ – ذخیره شده
ﻋﻮاﻣﻞ. ﻣﺆﺛﺮ. در. دﺳﺘﯿﺎﺑﯽ. ﺑﻪ. ﻣﺰﯾﺖ. رﻗﺎﺑﺘ. ﯽ و ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺑﺮﺗﺮ ﺑﺮاي. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ ﻣﺤﺴﻮب. ﻣﯽ. ﺷﻮﻧﺪ . در. اﯾﻦ.
ﭘﮋوﻫﺶ. ﺑﺎ. ﻣﺮوري. ﺑﺮ. اﯾﻦ. ﻋﻮاﻣﻞ، ﺗﺄﺛﯿﺮ. ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ. ﻫﺎي. ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ ﺑﺮ روي ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎي ﮐﻮﭼﮏ و
ﻣﺘﻮﺳﻂ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺑﻘﺎي آﻧﻬﺎ. ﺑﺎ. اﺳﺘﻔﺎده. از. روﯾﮑﺮد ﻣﻌﺎدﻻت …… ر ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﻧﯿﺰ آورده. ﺷﺪه
اﺳﺖ.
بررسی عوامل مؤثر بر بی‌تفاوتی اجتماعی (مورد مطالعه: شهروندان 18 سال …
jsi-isa.ir/article_21097.html‏ – ذخیره شده
اهداف این پژوهش، بررسی میزان شیوع و عوامل مؤثر بر بی‌تفاوتی اجتماعی و سنجش …
وی بی‌تفاوتی اجتماعی را به‌عنوان عدم شرکت فعال و عدم مشارکت در فعالیت‌های ….
نکته‌ای که در رابطه با پیشینه تحقیق قابل ذکر است این است که اکثر کارهای انجام
شده … مانند احساس همدلی، احساس ناامنی و سرمایه اجتماعی با این‌که در مبانی نظری
مرتبط با …
[PDF] ﺛﺮ ﺑﺮ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﺗﻮﺳﻌﻪ در ﺻﻨﺎﯾﻊ ﻏﺬاﯾﯽ ﺆ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣ
jead.gau.ac.ir/article_2830_3679ebea90d8d3363c6a3cb86af837f8.pdf‏ – ذخیره شده
ﺆ. ﺛﺮ ﺑﺮ ﮐﺎرآﻣﺪي اﯾﻦ ﻧﻈﺎم. ﻫﺎ، ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ. ﺆﻣ. ﻟﻔﻪ. ﻫﺎي ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ. ﻧﻈﺎم. ﻫﺎي. ﺗﺤﻘﯿـﻖ و. ﺗﻮﺳﻌﻪ
در واﺣﺪﻫﺎي ﺻﻨﺎﯾﻊ … دﻟﯿﻞ ﺗﺄﺛﯿﺮﮔﺬاري ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺑـﺮ ﺑﻘـﺎ و ﺳـﻼﻣﺖ ﻣـﺮدم، از … از ﻋﻮاﻣـﻞ اﺛـﺮ. ﮔـﺬار ﺑـﺮ ﺗﻮﺳـﻌﻪ
…. ﺗﻮاﻧـﺪ ﺑـﻪ. ﺳﺎﯾﺮ ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ ﻧﯿﺰ ﻣﺠﻮز اﺳﺘﻔﺎده از اﯾﻦ ﻧﻮآوري را اﻋﻄﺎ ﻧﻤﺎﯾﺪ. ﻋﻮاﻣﻞ ﻣ. ﺆ. ﺛﺮ ﺑﺮ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻧﻈﺎم.
ﻫﺎي ﺗﺤﻘﯿﻖ و …. اﻃﻼﻋﺎت درﯾﺎﻓﺘﯽ از ﻣﺮور و ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮع. ﺑﻮد .
ﯾﺎﻓﺘﻪ.
[PDF] ی ﻫﻠﺪﯾﻨﮓ ﻫﺎ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﺎﻟﯽ در ﺗﺄﻣﯿﻦ ﻫﺎی ﺑﻨﺪی روش ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ و
journals.msrt.ir/files/site1/rds_journals/…/article-923-189613.pdf‏ – ذخیره شده
ﻣﺎﻟﯽ ﻋﻤﻠﯿﺎت در. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ی ﻫﻠﺪﯾﻨﮓ. ﻫ. ﺴﺘ. ﻨﺪ . در ا. ﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ، ﭘﺲ از. ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺑﺎزار ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ داﺧﻠﯽ ﺑﻪ.
ﻋﻨﻮان روﯾﮑﺮدی … ادﺑﯿﺎت و ﺟﻤﻊ. آوری ﻧﻈﺮات ﺧﺒﺮﮔﺎن، ﻋﻮاﻣﻞ. ﻣﺆﺛﺮ. ﺑﺮ اﻧﺘﺨﺎب روش. ﻫﺎی. ﺗﺄﻣﯿﻦ. ﻣﺎﻟﯽ در.
ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ی. ﻫﻠﺪﯾﻨﮓ را … ﺑﺮای ﺑﻘﺎ و اﺛﺮﮔﺬاری ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮ اﻗﺘﺼﺎد ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ. ﺻﻮرت …. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﻣﺮوری
ﺑﺮ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ….. ﮔﺬار. ی و اﺛﺮ ﻣﺘﻘﺎﺑﻞ آن. ﻫﺎ ﺑﺮ. ﺗﺄﻣﯿﻦ. ﻣﺎﻟﯽ. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. را در ﻣﺪل ﭘﯿﺸﻨﻬﺎدی ﻣﻠﺤﻮظ. ﮐﺮد.
[PDF] بررسي تأثير تعهد سازماني بر نگهداشت نيروی انسانی1 واژگان كليدي …
westaz.jrl.police.ir/…/2cdb7b83efb345d658c72da31bd4fdb966259197.pdf‏ – ذخیره شده
در این مقاله با تبيين مبانی نظری تعهد سازمانی و نگهداشت کارکنان و ضمن اشاره به …
پرداخته شده و همچنين مهمترین عوامل تأثير گذار بر ایجاد تعهد سازمانی در کارکنان مورد
… نظري و پيشينة پژوهش هاي انجام شده در زمينة تعهد سازماني و نگهداشت نيروي …
وفاداري به ارزش ها و اهداف سازمان، احساس تعلق و وابستگي و در نهايت ماندن در سازمان را.
[PDF] تأثیر قابلیت‌های بازاریابی بر پیامدهای عملکردی شرکت‌های کوچک و …
journalie.ir/article-1-59-fa.pdf‏ – ذخیره شده
عوامل. مؤثر. در. دستیابی. به. مزیت. رقابت. ی و عملکرد برتر برای. شرکت. ها محسوب.
می. شوند. در. این … تأثیر. مثبت. قابلیت. های بازاریابی بر. پیامدهای عملکردی و
بقای شرکت. های کوچک و …… ر مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیز آورده. شده است.
[PDF] و ﺗﺄﺛﯿﺮ آن ﺑﺮ ﺑﻨﺪي ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﺷﻨﺎﺳﺎ – مدیریت بهره وری
jpm.iaut.ac.ir/article_530972_e3c83a1cb24afd99959c5945c13d2197.pdf‏ – ذخیره شده
ﺑﻨﺪي ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ. و ﺗﺄﺛﯿﺮ آن ﺑﺮ. ﺑﻬﺮه. وري ﺗﻮﻟﯿﺪ در ﺷﺮﮐﺖ ارس ﺧﻮدرو دﯾﺰل ﺳﻬﺎﻣﯽ ﺧﺎص.
دﮐﺘﺮ … ﻫﺎ از ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﺟﻬﺖ ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و از اﺳﻨﺎد و ﻣﺪارك …. ﺗﻮﻟﯿﺪي ﻓﻌﺎل در
ﺑﺨﺶ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﮐﻪ ﺑﻘﺎي آﻧﻬﺎ در ﻣﺤﯿﻂ ﮐﺴﺐ …… دﺳﺖ آﻣﺪه در اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺑﺎ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﻣﻮﺟﻮد در اﯾﻦ ﺧﺼﻮص.
PMD39-عدالت سازمانی- مبانی و چارچوب نظری پیشینه تحقیق داخلی و …
https://parsproje.com/مبانی-نظری-و-پیشینه/…مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق…های…/6602-pmd39-مبانی-نظری-،-ادبیات-،-پیشینه-تح…‏ – ذخیره شده
مبانی نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد عدالت
سازمانی مناسب … این پیوند تحت تأثیر میزان رعایت عدالت در آن سیستم قرار دارد(
افجه ، 1385). … گرین برگ معتقد است که ادراک عدالت سازمانی، برای اثربخشی
عملکرد سازمان ها و رضایت افراد در … عوامل مؤثر بر حساسیت افراد به رعایت عدالت در
سازمان 20.
[PDF] بررسی تاثیر گرایش به کارآفرینی و دو سوتوانی … – مدیریت نوآوری
www.nowavari.ir/article_15363_a2bc098b7a165fdd052a52f1a3b9ed93.pdf‏ – ذخیره شده
سوتوانی نوآوری )به عنوان عوامل داخلی( بر عملکرد صادراتی محصوالت جدید با توجه ….
چهارم،Griffith & Harvey, 2001و بقا در ورود به بازارهای خارجی تشویق و تسهیل می نماید
) … در ادامه این مقاله، پﺲ از تشریﺢ مبانی نظری، پیشینه پژوهش موضوع بیان می شود و
…. راستا چن و همکاران )2015( با بررسی تاثیر کارآفرینی، توسعه آن را در شرکت ها …
رابطه سیاست تقسیم سود شرکت‌ها با عرضه‌کنندگان و مشتریان عمده …
faar.iauctb.ac.ir/article_528669.html‏ – ذخیره شده
درک و فهم عوامل مؤثر بر سیاست تقسیم سود علاوه بر حفظ منافع سرمایه‌گذاران، باعث
… موجبات حفظ و بقای شرکت در عرصه رقابت و رشد و توسعه روز افزون آن را فراهم
می‌نماید. … بنابراین، شرکت‌ها در روابط با مشتری- عرضه‌کننده برای کاهش اثر منفی
هزینه …. بنابراین، براساس مبانی نظری و هدف اصلی تحقیق، در این مقاله، دو متغیر (
درصد …
معماری پایا – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/معماری_پایا‏ – ذخیره شده
این اصل بیشترین تأثیر را در جهت گیری ساختمان دارد که شامل توجه به سه عنصر ….
و ترکیبات آلی بخار شدنی و فلوروکربن ها(VOCs) که در چسب‌ها و رنگ‌ها هستند از …
بوم شناختی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در شکل گیری رویکردهای معماری پایدار در ….
به موضوع توجه به مبانی و اصول اولیه و ساده‌سازی معماری و کاهش تمامی جنبه‌های درگیر …
[PDF] PDF: مبانی نظری و پیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت …
pro17.ir/63/…/مبانی-نظری-پیشینه-تحقیق-عوامل-تأثیر-گذار/…/pdf‏ – ذخیره شده
ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺬار ﺑﺮ ﺑﻘﺎی ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ. ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﭘﮋوﻫﺶ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ و
دﮐﺘﺮا (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ). ﻫﻤﺮا ﺑﺎ ﻣﻨﺒﻊ ﻧﻮﯾﺴﯽ درون ﻣﺘﻨﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﻮه APA ﺟﻬﺖ اﺳﺘﻔﺎده ﻓﺼﻞ دو …
[PDF] ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ اﺛﺮات ﭼﺎﺑﮑﯽ زﻧﺠﯿﺮه ﺗﺄﻣﯿﻦ ﺑﺮ ﺳﻮدآوري ﺑﺎ روﯾﮑﺮد – مدیریت فردا
www.modiriyatfarda.ir/WebUsers/…/13950712812233524-F.pdf‏ – ذخیره شده
اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ ﺑﺮ زﻧﺠﯿﺮه ﺗﺄﻣﯿﻦ ﭼﺎﺑﮏ و ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ اﯾﻦ ﻋﻮاﻣﻞ. ﺑﺮ ﺳﻮدآوري در
ﺷﺮﮐﺖ ﻣﺎﻣﻮت اﻧﺠﺎم ﺷﺪه اﺳﺖ . ﺑﻪ اﯾﻦ ﻣﻨﻈﻮر ﭘﺲ از ﻣﺮور ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي در … ﻫﻢ ﭼﻨﯿﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺗﻐﯿﯿﺮات
ﺳﺮﯾﻊ ﻓﻨﺎوري، اﻃﻤﯿﻨﺎن ﻧﺪاﺷﺘﻦ ﻓﺰاﯾﻨـﺪه و ﭘﻮﯾـﺎﯾﯽ در … ﺷﺮاﯾﻂ ﺑﺎزارﻫﺎ، ﻣﻮﺿﻮﻋﯽ ﺿﺮوري ﺑﻘﺎي … ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ
ﭘﮋوﻫﺶ. ﻣﻔﻬﻮم ﭼﺎﺑﮑﯽ اوﻟﯿﻦ ﺑﺎر ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﻧﺸﺴﺖ ﺑﺴﯿﺎري از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن ﻋﻠﻤﯽ و اﺟﺮاﯾﯽ ﺻﻨﻌﺖ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﯾﺎﻓﺘﻦ
ﻋﻠﻞ درﻣﺎﻧﺪﮔﯽ …
حضور افراد در هیئت های مذهبی و نشاط اجتماعی (مطالعه موردی شهر همدان در …
www.spba.ir/article_41385.html‏ – ذخیره شده
در این تحقیق در ارتباط با هر کدام از ابعاد فرضیه ای ارائه شده و تاثیر هر کدام بر
نشاط … از روش تحقیق اسنادی برای صورتبندی مبانی نظری در رابطه با تاریخچه ،
اساس ، ریشه … پیشوایان و بزرگان مذهب شیعه به مجالس ذکر اعم از روضه یا مدح و جشن
مولودی ها … فلسفه عزاداری و شرکت در هیئت های مذهبی محبت و دوستی ، انسان سازی ،
انتقال …
مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
paperdoc-srozm.sayme.ir/…/مبانی-نظری-وپیشینه-تحقیق-عوامل-تأثیر-گذار-بر-بقای-شرکت-ها‏
عوامل نظری مبانی ذخیره تحقیق پیشینه مبانی نظری تأثیر گذار عوامل تأثیر
پیشینه تحقیق نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر وپیشینه تحقیق عوام مبانی
نظری …
[PDF] عوامل مؤثر بر رشد حرفه ای اعضای هیئت علمی و ارائه راهکارهایی برای بهبو
journal.irphe.ir/article-1-2445-fa.pdf‏ – ذخیره شده
ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ رﺷﺪ ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي ﻫﯿﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ و … ﻫﺎ. ﻧﺸﺎن داد ﮐﻪ ﺑﯿﻦ
اﻋﻀﺎي ﻫﯿﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ ﻣﻮﻓﻖ. و ﻧﺎﻣﻮﻓﻖ. از ﻧﻈﺮ. ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫﺎي رواﺑﻂ و ﺗﻌﺎﻣﻼت ﻋﻠﻤﯽ و. ﮔﺮوﻫﯽ،. ﺟﺎﻣﻌﻪ …. ﻣﺒﺎﻧﯽ
ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ﻣﺴﯿﺮ ﺷﻐﻠﯽ و ﺗﻮﺳﻌﻪ ….. ﻣﻄﻠﻮﺑﯿﺖ، ﺑﻘﺎ و ﺳﻬﯿﻢ ﺷﺪن و ﻣﺸﺎرﮐﺖ ﻫﺮ ﺳﻪ ﻋﻨﺎﺻﺮي ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ
ﻧﺤﻮي ﺑﺮ. « اﻧﺘﺨﺎب ﺷﻐﻞ …. ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ اﻧﮕﯿﺰه و ﺗﻮان ﺗﺤﻘﯿﻖ اﻋﻀﺎي. ﻫﯿﺌﺖ. ﻋﻠﻤﯽ ﻋﻠﻮم ….. ﮐﺎری ﻣﻦ ﺑﮫ
ﺷﺮﮐﺖ در.
[DOC] عوامل مؤثر در اتکای حسابرسان مستقل بر کار حسابرسان داخلی
rms.scu.ac.ir/…/عوامل%20موثر%20بر%20سودآوري%20شركت%20هاي%20پذيرف…‏ – ذخیره شده
عوامل مؤثر بر سودآوری شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران … پیشینه
تحقیق … اجينگتون[12] (2000) در تحقیقی تحت عنوان ” راز بقاي شركت ها”، به
مطالعهي ….. پس از بررسي ادبيات و مباني نظري و شرایط فعلی شرکتها فرضيههاي
زير …
[PDF] 0146-بررسی و رتبه بندی عوامل موثر بر توسعه کارآفرینی … – همایش
hamayesh.irantvto.ir/dl/146.pdf‏ – ذخیره شده
تاثیرگذار بر توسعه کارآفرینی در صنعت فروش پوشاک در شهر کرج … داده ها.
نشانگر تف. اوت. شدت. اثر. هر یک از عوامل. ،. بر توسعه کارآفرینی صنعت فروش
پوش …. و شرکت های بسیار قدرتمندی در زمینه پوشاک و مد فعالیت می نمایند؛ اما مانند
هر صنعت دیگری، مزایای بی شمار ایجاد …. با بررسی مبانی نظری و مطالعه کتابخانه
ای پژوهش.
[PDF] ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺧﺪﻣﺎت درﺻﻨﻌﺖ ﻫﺘﻠﺪاري از ك ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ا درا ﻣﺤﯿﻂ ﻓﯿ – مطالعات هتلداری و …
jhhs.mizbanfgg-uast.ac.ir/article_32084_d410c5a419a6dfcde20e54367b31a816.pdf‏ – ذخیره شده
ﺗﺄﺛﯿﺮ. ﻣﺤﯿﻂ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﺑﺮ. ادرا. ك ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن. از. ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺧﺪﻣﺎت درﺻﻨﻌﺖ ﻫﺘﻠﺪاري. ﻣﻘﺪﻣﻪ. ﻣﺸـــﺘﺮﯾﺎن. ﻫﺘﻞ. ﻫﺎ.
ﻣﻌﻤﻮﻻً … ﻋﻤﻠﮑﺮدﻫﺎي ﻣﺎﻟﯽ ﺳــﺎزﻣﺎن. ارﺗﺒ. ﺎط. ﻣﺜﺒﺘﯽ وﺟﻮد دارد . در ﺣﻘﯿﻘﺖ. ﺷﺮﮐﺖ. ﯾﻫﺎ. ﯽ. ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ. ﺧﺪﻣﺎت.
،ﺑﺎﻻ … ﻫﺎ. ي. ﺑﯿﺶ. ﺗﺮ. ي. دارﻧﺪ . ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﻣﯽ. ﺗﻮان ﻧﺘﯿﺠﻪ ﮔﺮﻓﺖ ﮐﻪ در ﺑﻠﻨﺪ ﻣﺪت. ﻣﻬﻢ. ﺮﺗ. ﯾﻦ. ﻋﺎﻣﻞ اﺛﺮ ﮔﺬار
…. ﺑﻨﺪي. ﻋﻮاﻣﻞ ﻧﺎﻣﻠﻤﻮس ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺧﺪﻣﺎت در ﺻﻨﻌﺖ ﻫﺘﻠﺪاري. ﻣﺒﺎﻧﯽ. ﻧﻈﺮي و. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ. -. ﮐﯿﻔﯿﺖ:.
پایان نامه عوامل تاثیر گذار بر ارزش ویژه برند شرکت های بیمه از نگاه …
dl2.rr2017.ir/article-10013/related.html‏ – ذخیره شده
22 مارس 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع ارزش ویژه برند داخلی… 2017-01- …. مبانی و
پیشینه نظری عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها 2017-03-25
[PDF] های کوچک و سازی راهبردی صادرات شرکت تبیین مدل توانمند متوسط
www.sbu.ac.ir/Cols/FMA/Documents/نشریات/راهبردی/…/2.pdf‏ – ذخیره شده – مشابه
ها به کشورهای آسيای ميانه تأثير مثبت و معناداری داشته باشد. کلید. واژه …. راهبرد. ی.
صادرات شرکت. ها. ی … 31. است. به. هر حال،. مجموعه. گسترده. ای از. عوامل. نظير. تجربه،.
رشد، … مبانی و چارچوب نظری تحقیق. بنگاه … های صادراتی، پيشينه در دو حوزه محيط
درونی و بيرونی …. گردش است که در رشد و بقای واحد تجاری نقش مهمی دارد. اين بخش …
پیشینه تحقیق بهره وری سازمانی و اهمیت آن و نقش خلاقیت در بهره وری …
payandaneshjo.ir/پیشینه-تحقیق-بهره-وری-سازمانی-و-اهمیت-آ/‏ – ذخیره شده
پیشینه تحقیق بهره وری سازمانی و اهمیت آن و نقش خلاقیت در بهره وری سازمان و توسعه
… ۱- مبانی نظری پژوهش ۷ … ۶-۱-۱-عوامل مؤثر بر افزایش بهره وری نیروی انسانی ۱۲ ….
هر راه حلی که شرکت ها، سازمان ها، موسسه‌ها برای ارتقای بهره وری و کیفیت تدوین کننده
… در این حالت، بهبود بهره وری چون «مقصدی مشترک» به نظر خواهد رسید که بقای …
[PDF] ﺛﯿﺮ ﮔﺮاﯾﺶ ﺑﻪ ﺑﺎزار ﻣﺪﯾﺮان ﺑﺮ ﮐﺴﺐ ﻣﺰﯾﺖ رﻗﺎﺑﺘﯽ در ﺄ ﺑﺮر – کاوشهای مدیریت بازرگانی
bar.yazd.ac.ir/article_522_f85e9df28fa6fbd26fcb3b70e04edddb.pdf‏ – ذخیره شده
اﻣﺮوزه داﺷﺘﻦ ﺗﻮان رﻗﺎﺑﺘﯽ اﺳﺎس ﺑﻘﺎي ﺷﺮﮐﺖ. -. ﻫﺎﺳﺖ . ﻫﺪف اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺑﺮرﺳﯽ ﺳﺎزوﮐﺎر ﺗﺎﺛﯿﺮ ﮔﺮاﯾﺶ ﺑﻪ ﺑﺎزار
ﻣﺪﯾﺮان ﺷﺮﮐﺘﻬﺎي ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺑﺮ. ﮐﺴﺐ ﻣﺰﯾﺖ رﻗﺎﺑﺘﯽ ﺑﺎ ﺗﺄﮐﯿﺪ ﺑﺮ ﻧﻘﺶ ﻣﯿﺎﻧﺠﯽ ﻣﺘﻐﯿﺮ ﻫﺎي ﻫﻮﺷﻤﻨﺪي رﻗﺎﺑﺘﯽ و ﻋﻮاﻣﻞ …
[PDF] ﻫﺎ ﺷﺮﮐﺖ و رﯾﺴﮏ ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ ﺑﺮ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻏﯿﺮﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ) – (ﺧﺎﻧ – فصلنامه مدیریت توسعه …
www.jdem.ir/article_475_97e98b27a37dcd13e63aba235cf223ff.pdf‏ – ذخیره شده
33. ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺳﺎﺧﺘﺎر ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ. (ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ. -. ﻏﯿﺮﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ). و رﯾﺴﮏ ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ ﺑﺮ ﻋﻤﻠﮑﺮد. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ﻓﺮزﯾﻦ
رﺿﺎﯾﯽ …. ﺷﻬﺮت ﺷﺮﮐﺖ و ﺑﻘﺎي ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﻮرد … ﺗﻮاﻧﺪ. ﺑﺮ. ﻋﻤﻠﮑﺮد. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ﺗﺎﺛﯿﺮﮔﺬار. ﺑﺎﺷﺪ . ،ﻟﺬا. روش.
ﻫﺎي. ﮐﻨﺘﺮل. ﻋﻤﻠﮑﺮد. ﻣﺪﯾﺮان. و. ﻋﻮاﻣﻞ. ﻣﺆﺛﺮ. ﺑﺮ ….. ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﮐﻪ در ﺑﺎﻻ ﻣﻄﺮح ﺷﺪ ﻓﺮﺿﯿﻪ. ﻫﺎ
…. در اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮاي ﺟﻤﻊ آوري داده. ﻫﺎ. در زﻣﯿﻨﻪ. ﻫﺎ. ي ﭼﻬﺎر. ﭼﻮب ﻧﻈﺮي. ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ آن از ﮐﺘﺎب. ﻫﺎ.
نسخه قابل چاپ – دانلود پروژه و پایان نامه رشته مدیریت
modirr.blogsky.com/print/post-1‏ – ذخیره شده
دانلود مقاله با موضوع تحلیل محیط بیرونی و ارزیابی عوامل خارجی، فرصت ها و تهدیدها
در … کارایی فرآیند، فصل دوم: شرکت سایپا، تاریخچه سایپا، تشکیلات سازمانی،
فصل سوم: خط … پروژه بررسی مدیریتی در جهت شناسائی عوامل تأثیر گذار در اجرای
سیستم …. فصل دوم پایان نامه (مبانی نظری و پیشینه تحقیق)، این فایل برای فصل
2 …
مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه – ترجمه تخصصی حسابداری
www.accpapers.com/…/7-مبانی-نظری-و-پیشینه-فصل-دوم-پایان-نامه‏ – ذخیره شده
تهیه و تنظیم فصل دوم پایان نامه حسابداری با مبانی نظری و منابع معتبر و جدید و
پیشینه های به … مبانی نظری و پیشینه تحقیق به روز استخراج شده از پایان نامه ها و
مقالات نشریات داخلی و خارجی … نوع مدیریت سود , حاکمیت شرکتی , عملکرد شرکت
نام نشریه: سایت منبع: روشهای آماری: …… مبانی نظری و پیشینه عوامل موثر بر بازده
سهام.
[DOC] فصل دوم: مروری بر پیشینه
www.isihome.ir/freearticle/ISIHome.ir-51002-sample.docx‏ – ذخیره شده – مشابه
فصل دوم – ادبيات و مباني نظري تحقيق … با این حال مشکلات متعدد فراروی این
شرکت ها، منجر به نرخ بالای شکست آن ها در همان سال های … بدیهی است در شرایط تحریم
و التهاب اقتصادی، این مؤسسات کانون تأثیرات مختلف … 2-2-1 پیشینه اقتصاد
دانش‌بنیان 28 ….. آذر عادل، صادقی آرش و کردنائیچ اسداله، (1391)، اولویت‌بندی عوامل
مؤثر بر …
پایان نامه بررسی عوامل موثر بر گرایش صادراتی شرکت های تولید …
thesisdoc.ir/…/پایان-نامه-بررسی-عوامل-موثر-بر-گرایش-صادراتی-شرکت-های-تولید-کننده-در-شهرک-های-صنعتی-استان-گیلان‏ – ذخیره شده
شرکت ها از طریق صادرات وارد این بازارهای بین المللی می شوند و برای بقا و ارتقاء …
بر اساس ادبیات و مبانی نظری تحقیق و نظرات سرا و همکاران عوامل موثر گرایش به …
ژورنال فایل
mejournal.rzb.h5h.ir/‏
برچسب ها: پیشینه تحقیق و مبانی نظری سرمایه فکری رضایت شغلی اهمیت سرمایه
فکری در …. مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها.
[PDF] طراحی و تبیین مدل مفهومی شهروندگرایی سازمانی بافق( – )مورد مطالعه …
ipom.journals.pnu.ac.ir/pdf_2494_9f6730f2a1fb489b22915b9d92717773.html‏ – ذخیره شده
مفهوم شهروندگرایی سازمانی و تبیین عوامل. تأثیر. گذار. بر آن )با استفاده از
تکنیک دلفی(. ،. به مدل … طراحی و تبیین مدل مفهومی شهروندگرایی سازمانی)مورد
مطالعه: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران …. طرفداران مکاتب مختلف بر اساس مبانی فکری
خود ….. توان قابل قبول بودن مدل. های نظری. تحقیق. را. مورد آزمون قرار داد. )امینی
فسخودی. و. ها. دی.
[PDF] رتبه بندی عوامل مؤثر بر ارتقای نوآوری در شرکت های وابسته به مراکز …
roshdefanavari.ir/WebUsers/rf/UploadFiles/OK/139305773-F.pdf‏ – ذخیره شده
پژوهش شناسايی و رتبه بندی عوامل مؤثر بر ارتقای نوآوری در شرکت های مستقر در
مراکز رشد وابسته به پارک … نوآوری، شرکت ها، مراکز رشد، پارک علم و فناوری،
تاپسيس فازی. … به سمت جلو در حرکت است، شرط بقای … مبانی نظری …. پیشینه
تحقیق.
[PDF] های پذیرفته شده گذاری در شرکت تأثیر توانایی مدیران بر کارایی …
jnraa.khatam.ac.ir/article_47454_33afbd2fccd4cde05ae56a88bf644c85.pdf‏ – ذخیره شده
تأثیر. توانایی مدیران بر کارایی. سرمایه. گذاری است. برای. دستیابی به این هدف با
استفاده از روش غربال. گری. 99. شرکت … دانشجوی دکتری حسابداری دانشگاه آزاد
اسالمی واحد علوم و تحقیقات تهران … گذار. ی شده است. لذا شرکت. ها برای بقا. و
گسترش فعالیت. های خود، نیاز به ا. نجام …. با توجه به مبانی نظری … پیشینه
تجربی پژوهش.
[PDF] Identifying the Inter-Organizational Factors Affecting … – ResearchGate
https://www.researchgate.net/…/shnasayy-waml-drwn-sazmany-mwthr-br-mlkrd-shrkt-hay-nwpa.pdf‏ – ذخیره شده
در ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت. ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ داﺧﻠﯽ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ ﻋﻤﻠﮑﺮد اﺳﺖ .1. ﺑﻨﺎ. ﺑﺮ ﮔﺰارش اداره ﮐﺴﺐ … ﻫﺎ ﺑﻪ
ﻋﻮاﻣﻞ داﺧﻠﯽ ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ ﺑﺎز ﻣﯽ. ﮔﺮدد و ﻋﻮاﻣﻞ داﺧﻠﯽ در ﺷﮑﺴﺖ. ﮐﺴﺐ. وﮐﺎرﻫﺎ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺗﻌﯿﯿﻦ … ﻣﺒﺎﻧﯽ. يﻧﻈﺮ. و.
ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. دﯾﺪﮔﺎه. ﻫﺎي ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﭼﺮاﯾﯽ اﯾﺠﺎد ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎي ﻧﻮﭘﺎ، ﻋﻤﻮﻣﺎً در اﻣﺘﺪاد دو ﻣﺴﯿﺮ اﺻﻠﯽ ….. ﻫﺎ. ﺮﯿﺗﺄﺛي.
ﮔﺬار ﺑﺮ ﻋﻤﻠﮑﺮد و ﺑﻘﺎي. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ي ﻧﻮﭘﺎﺳﺖ .7. ﺑﺎ. ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ. اﻫﻤﯿﺖ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﺎﻟﯽ در ….. ﻧﻈﺮي ﺗﺤﻘﯿﻖ، ﺗﺄﯾﯿﺪ ﻣﯽ.
ﺷﻮد.
نمونه ای از مقدمه، مبانی نظری و پیشینه پژوهش – علمی، آموزشی، اطلاع …
mehdisaneiphd.blogfa.com/post/100‏ – ذخیره شده – مشابه
نمونه ای از مقدمه، مبانی نظری و پیشینه پژوهش دوشنبه چهارم آذر ۱۳۹۲ 19:26. 1- مقدمه. در
محيط رقابتي کسب و کار امروز، عمده نگراني و تکاپوي سازمان ها در جهت بقا و توسعه …
و ارزش عوامل وفاداري، شور و اشتياق در اين نهفته است كه به شرکت ها كمك مي‌كند تا در
….. در خصوص ارتباط بین رفتار شهروندی سازمانی و عوامل اثر گذار برآن بیانگر این

[PDF] بررسی تأثیر فرهنگ سازمانی بر عملکرد مالی سازمان امور مالیاتی ) ادارات
pantajournals.ir/uploads/pdf/20161020135255334.pdf‏ – ذخیره شده
تحقيق حاضر با هدف بررسي تأثير فرهنگ سازماني بر عملکرد مالي سازمان امور
مالياتي … شده در مدل نظري تحقيق، از روش پيمایشي استفاده شده است … سطح روساي
ادارات، گروه ها و کارشناسان مالياتي ادارات سازمان امور مالياتي شهر تهران مي … عواملي
چون نظارت، کنترل، ارتباطات، مشارکت، تعارض، همکاري، رعایت ارزش هاي ….. گذار و
حتي دولت.
[PDF] بررسي تاثير مدیریت دانش و بازارمحوری بر عملکرد شرکت در بنگاه …
gorganiau.ac.ir/my_doc/gorgan/professor/m…/a_1344.pdf‏ – ذخیره شده
جهت تدوین مبانی نظری و پیشینه تحقیق از …. در بین همه عوامل مؤثر بر عملکرد شركت
، در این … سازمان ها، ارتقای عملکرد و رسیدن به سطحی از تعالی و پایداری به منظور
حفظ بقا، رشد، سود … از این رو عوامل تاثیر گذار بر عملکرد از اهمیت باالیی برخوردار.
[PDF] تأثیر دوسوتوانی سازمانی بر عملکرد صنایع تولیدی: بررسی نقش های …
journal.iams.ir/pdf_197_06337e5fbbf086bfb540a8ee5c2e9619.html‏ – ذخیره شده – مشابه
های تولیدی تأثیرگذار است ولی نقش تعديل … محیطی در رابطه بین دوسوتوانی
سازمانی و عملکرد در شرکت … ،ها. شرکت. ها. در معرض تحول و دگرگونی بوده، موفقیت
نهايی و حتی گاهی بقای … در اين مقاله، پس از مقدمه به ادبیات نظری و پیشینه پژوهش
پرداخته … مبانی نظری و پیشینه تحقیق …… مديران و اهمیت آموزش کارگران از عوامل
تسهیل.
ارزیابی عوامل تاثیرگذار برارتقاء سلامت اداری دردانشگاه علوم پزشکی …
www.modiryar.com/…/6140-ارزیابی-عوامل-تاثیرگذار-برارتقاء-سلامت-اداری-دردانشگاه-علوم-پزشکی-قزوین.html‏ – ذخیره شده
15 دسامبر 2016 … ارزیابی عوامل تاثیرگذار برارتقاء سلامت اداری دردانشگاه علوم پزشکی قزوین … با
این ضرورت ها مسأله اصلی و اساسی در تحقيق حاضر این است که چه … مبانی نظری
تحقیق: … بقا و سازش خود را به طور مداوم توسعه و گسترش می دهد (جینز،2007)[4] . …..
نقش محوریت عوامل موثر بر بر ارتقاء سلامت اداری در سازمانها و شرکت ها …
لیست انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت – مادسیج
madsg.com/لیست-انتخاب-موضوع-پایان-نامه-مدیریت/‏ – ذخیره شده – مشابه
9 نوامبر 2015 … در این تحقیق تأثیر عوامل آمیخته بازاریابی ( p 7 ) بر تصمیم خرید مشتریان شهر …
افراد و ترفیع ( تبلیغات ) بر تصمیم خرید آنان تأثیر گذار بوده است . ….. این
فرآیند به شرکت‌ها این فرصت را می‌دهد تا با بکارگیری روشهای جدید … و از نوع
پیمایشی انجام گرفته که جهت بررسی پیشینه تحقیق و مبانی نظری آن از …
پژوهشی – عوامل موثر بر بیگانگی .درس روش تحقیق عملی
pajohshgara.blogfa.com/post/5‏ – ذخیره شده
عوامل موثر بربیگانگی[1] از کار بین شاغلان مشاغل ساختمانی شهر شیرازدر سال1394
… بوجود آمدن انواع شرکت ها و موسسات و. … با توجه به نسبی بود مفهوم بیگانگی به
جایه تاکید بر نظریه ها باید بر مشاهدات میدانی و …. نکته ای که موجب امتیاز پیشینه
خارجی شده است این است که متغیر ها را خیلی خوب … فصل سوم : مبانی نظری تحقیق
بررسي تأثير فرهنگ سازماني بر عملكرد مالي شركت هاي بورس اوراق …
download-thesis.com/…/بررسي-تأثير-فرهنگ-سازماني-بر-عملكرد-ما/‏ – ذخیره شده
بررسي تأثير فرهنگ سازماني بر عملكرد مالي شركت هاي بورس اوراق بهادار تهران.
25.000تومان … فصل دوم: مباني نظري و پيشينه تحقيق 2-1- مقدمه 10 … 2-5- عوامل
مؤثر در شکل گیری فرهنگ سازمانی 15 … جدول 2-1: گام های ثبات و بیرونی و بقا 16
…. تمامی این برداشت ها و نگاه ها می توانند بر عملکرد یک سازمان تأثیرگذار باشد.
تأثیر …
بایگانی‌ها اقتصاد – ایران فایل
iroblog.ir/category/economy‏ – ذخیره شده
مبانی و پیشینه نظری اعتماد مشتری در word دارای 31 صفحه می باشد و دارای تنظیمات
در microsoft … مبانی و پیشینه نظری عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها در word.
[PDF] تحليل عوامل موثر بر عملكرد بازاريابي با تاكيد بر قابليت هاي …
5.202.51.177:2626/bitstream/Hannan/…/1/DtnQUjoMRAIb.pdf‏ – ذخیره شده
25 ژوئن 2015 … مهمـي اسـت که مـي توانـد در بازارگرایـي تاثیرگذار باشـد. تحقیق. حاضـر بـه …
شـرکت، در ایـن پژوهش تاثیـر قابلیت هـای بازاریابـی و ارزش برند … رقابتـی
شـرکت هایی قـادر بـه بقـا هسـتند کـه از … در ادامـه بـه پیشـینه تحقیق … شـرکت ها مي
توانـد بـه ارتقـاي عملکـرد شـرکتها منجـر شـود. 3 ….. ادبيات و مباني نظري.
[PDF] ﺑﺮرﺳﻲ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﻳﻜﭙﺎرﭼﮕﻲ رﻓﺘﺎري ﺗﻴﻢ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ارﺷﺪ و دوﺳﻮﺗ – مطالعات رفتار سازمانی
obs.sinaweb.net/article_15517_5982f0c24e22eaf4ab67f5a1d161724d.pdf‏ – ذخیره شده
ﺷـﺮﻛﺖ. ﻫـﺎ. در. ﻣﻌﺮض ﺗﺤﻮل و دﮔﺮﮔﻮﻧﻲ ﺑﻮده، ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ. ﻧﻬﺎﻳﻲ و ﺣﺘﻲ ﮔﺎﻫﻲ ﺑﻘﺎي. ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎ … ﺷــﺪن اﺳــﺖ
ﺑــﻪ ﻳــﻚ ﻣﺴــﺌﻠﻪ ﻣﻬــﻢ ﺗﺒــﺪﻳﻞ ﺷــﺪه اﺳــﺖ و ﺷﻨﺎﺳــﺎﻳﻲ ﻋﻮاﻣــﻞ ﻣــﺆﺛﺮ ﺑــﺮ. دوﺳﻮﺗﻮ. ان. ﻛﺮدن. ﺷﺮﻛﺖ. ﻫﺎ …
ﺗﺤﻘﻴﻖ روي دوﺳﻮﺗﻮاﻧﻲ ﺳﺎزﻣﺎﻧﻲ، ﺗﻼش اﻧﺪﻛﻲ را ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻛﺸﻒ ﻧﻘﺶ ﺗﻴﻢ. ﻫﺎي ﻣـﺪﻳﺮﻳﺖ … آﻳﺎ ﻳﻜﭙﺎرﭼﮕﻲ رﻓﺘﺎري
ﺗﻴﻢ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ارﺷﺪ و دوﺳﻮﺗﻮاﻧﻲ ﺳـﺎزﻣﺎﻧﻲ ﺑـﺮ ﻋﻤﻠﻜـﺮد ﺗﺄﺛﻴﺮﮔـﺬار اﺳـﺖ ﻳـﺎ. ﺧﻴﺮ؟ 1. … ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ
ﭘﮋوﻫﺶ.
مجموعه مجلات آموزشی بافتنی – اورجینال – ونوس تکنیک
venoustech.toonblog.ir/post/1‏ – ذخیره شده
6 روز پیش … -برترین پکیج پیشینه و مبانی نظری تحقیق سلامت روان – دانلود فایل … فایل
مبانی نظری وپیشینه تحقیق عوامل تأثیر گذار بر بقای شرکت ها
عوامل مؤثر بر مشارکت سیاسی دانشجویان علوم سیاسی و فنّی دانشگاه …
danesh.journals.isu.ac.ir/article_14_1.html‏ – ذخیره شده – مشابه
جامعه آماری تحقیق(N) شامل3920 نفر از دانشجویان علوم سیاسی و فنی دانشگاه تهران …
رأی دهندگان انتخاب کنندگان عاقلی اند که شرکت در انتخابات را وسیله ای برای
تأمین …. رابرت دال در توصیف مبانی رفتار سیاسی ملّت ها به عقاید سیاسی و بویژه
عقاید …. وی الگوهای نظری مختلفی را که در مورد علل تداوم مشارکت منفعلانه ارائه شده
اند، …
[PDF] عوامل پس زمینه تحوالت معماری معاصر ایران در دوران پهلوی دوم و … – باغ نظر
www.bagh-sj.com/article_42144_1aff9f4a94abcb3018d3d221f88a7bdd.pdf‏ – ذخیره شده
از این رو این پژوهش در صدد است با شناسایی عوامل تأثیرگذار بر معماری در ایران و
ترکیه … در این تحقیق تفاوت ها و شباهت های موجود در عوامل زمینه ساز و نیز تحوالت
معماری … پهلوی دوم در ایران است به چهارچوب نظری کامل تری در …. یک نظام گفتمانی
مشروع رمز بقای او خواهد بود. ….. معماری ایران آشنا شده بودند و نیز شرکت ها و مهندسین
متعدد.
[PDF] ﻧﺎﻣﻪ ﻋﻨﻮان ﭘﺎﻳﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﺑﻪ اﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﻋﻨﻮان ﭘﺎﻳﺎن – National Petrochemical Company
english.nipc.ir/uploads/پایان_نامه_-مدیریت_دانش_20859.pdf‏ – ذخیره شده
ﺑﺮرﺳﻲ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ در ﭘﻴﺎده ﺳﺎزي ﺷﺒﻜﻪ داﻧﺸﻲ ﻣﺸـﺘﺮك ﺑـﻴﻦ ﺳـﺎزﻣﺎﻧﻬﺎي ﻫﻤﻜﺎر(ﻣﻄﺎﻟﻌـﻪ ﻣـﻮردي. ﺻﻨﻌﺖ
ﭘﺘﺮوﺷﻴﻤﻲ) … ﺣﻴﺎﺗﻲ ﺑﺮاي ﺑﻘﺎ و ﭘﺎﻳﺪاري ﻃﻮﻻﻧﻲ ﻣﺪت و ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻫﺎي ﺳﺎزﻣﺎﻧﻲ در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه. (ﻧﻮﻧﺎﻛﺎ و
ﺗﺎﻛﭽﻲ.
[PDF] ﺗﻮزﯾﻊ ي ﻫﺎ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﻪ ﻓﺮوﺷﺎن ﺧﺮده ﺛﺮ ﺑﺮ وﻓﺎداري ﺆ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣ
journals.ihu.ac.ir/index.php/scmj/article/download/1013/276‏ – ذخیره شده – مشابه
ﻋﻮاﻣﻞ ﻣ. ﺆ. ﺛﺮ ﺑﺮ وﻓﺎداري. ﺧﺮده. ﻓﺮوﺷﺎن. ﺑﻪ. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ي. ﺗﻮزﯾﻊ. (. ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻣﻮردي ﺷﺮﮐﺖ ﭘﺎﮐﻨﺎم. ) …
ﻧﺤﻮي ﮐﻪ از دﯾﺪﮔﺎه رﻗﺎﺑﺘﯽ، ﺑﻘﺎ و ﺗﺪاوم ﺣﯿﺎت ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎ در ﮔﺮو ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ و … ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺣﺎﺿﺮ. ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ.
ﻣﺆﺛﺮ. ﺑﺮ وﻓﺎداري ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن. ﺷﺮﮐﺖ. ﻫﺎ. ي. ﺗ. ﻮزﯾﻊ. (. ﺷﺮﮐﺖ ﭘﺨﺶ ﭘﺎﮐﻨﺎم. ) ﻣﯽ. ﺑﺎﺷﺪ …… ﺷﺪه در ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي
ﯾﮑﯽ.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *